• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje to jeste ?
    DALL
    DALL --- ---
    Mám U:fona již pět let a delší dobu jsem měl pocit, že ty data mizí nějak rychle. Měřením jsem teď zjistil že upload počítají 2x a download počítají. cca o polovinu větší . Upload 4 souborů o 20MB (souhrn 80 MB) mi vyvolal hlášku o překročení 161 MB.
    Raději si to také zkontrolujte kdo můžete. Podle dosud získaných informací to postihuje tarif "3g mobilní internet" který byl nabízen s týdenním FUP 1GB
    LEIN
    LEIN --- ---
    platim za ufona 8gb fup, usb modem...275/mes
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    už je zrušeno....osobně na jejich ústředí a bez problému, byl jsem mile překvapen!!!!! ukončeno okamžitě.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PISSKOT: zkus něco jako tarifní prázdniny ... já už takhle pauzíruju přes rok :)
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    já se snažil zrušit ufona ale bez úspěchu, už druhý rok mám pevné připojení od O2 za 500,- a Ufona mám v šuplíku stolu a platím 400,- což se vyplatí....tak jsem zaplatil za nevyužívanou službu dodnes (9600,-) už mě to nebaví, ale co nadělám....zkouším jim psát znovu...pochybuji, že se něco změní...problém bude, až se odstěhuji z republiky a co s tím???
    SIVER
    SIVER --- ---
    GSM SÍT toto tralo :-)
    SIVER
    SIVER --- ---
    Nový tarif Ufon Volání za korunu | Mobinfo.cz
    http://www.mobinfo.cz/novy-tarif-volani-v-cesku-i-evrope-za-korunu/
    WAELAND
    WAELAND --- ---
    Prodám modem Celot K 300 (předplacený tj. bez smlouvy) + do 8. srpna zdarma ufon internet + kredit 300 Kč u ufona za 700 Kč
    [ OFFERINGNABÍZÍM: UFON mobilní internet + modem + zdarma do 8. srpna + 300Kč kredit / Praha / 700 CZK ]
    DUB
    DUB --- ---
    prodam tehle router k ufonu

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    P0L0US: uz ji vyuziva ...

    Vodafone si vypůjčí síť U:fona. Vyzkoušeli jsme modem pro obě sítě - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/vodafone-a-u-fon-spojili-sily-vyzkouseli-jsme-modem-pro-obe-site-p8j-/mob_operatori.asp?c=A100810_144710_mob_samsung_lhc
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    DAW: co ti provedli ?

    btw. doslechl jsem se, ze jejich sit bude vyuzivat vodafone, protoze vodafoni datova sit stoji za prd. Nevite o tom nekdo neco ?
    DAW
    DAW --- ---
    čau lidi, tak nechávám vědět, že s Ufonem je to furt na hovno .. tfuj jsou to podvodníci prolhaný
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    jakou rychlost pripojeni vam ukazuje ten wifi modem? me to kolisa mez 150 az 614 kbps tak si rikam, jestli je to hodne nebo malo.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    MICASH: kolik za něj dáš?
    MICASH
    MICASH --- ---
    koupim usb modem na ufona (nejlepe asi ten zeleny)
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    PJGEPR:
    ELESDY:

    ksakru... tady si fakt clovek nevybere..:]
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    RESPEKTAKULARE: ja od nich mam mobil i net, mobil v Praze bez problemu, net v Praze celkem pomalej mimo Prahu (na signalu - viz web) mobil v pohode a net vyrazne lepsi nez v Praze

    ale mam to spis jako doplnek k Vf ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam