• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEST_GASKINmálo známé dobré filmy
    Málo známé dobré filmy

    Snažte se v klubu upřednostnit následující:

    1. Objevíte-li nějakou zaprášenou perlu kinematografie, sem s ní. Potěšte ty, kteří by neměli takové štěstí.
    2. Do příspěvku se snažte zahrnout: Název filmu, screenshot nebo plakát, link na CSFD/IMDb, žánry dle CSFD, krátký popis toho, co vás na filmu zaujalo (ovšem bez spoilerů), popř. odkaz na místo, kde se dá film získat. to ovšem, pokud možno, řeště prostřednictvím linku na váš post v jiném klubu (bittorent, rapidshare nebo ftp kluby), popř. další informace, jako režisér, herci, atp. Film se snažíte prodat!
    3. Film uveřejněn v této diskusi MUSÍ splňovat následující: méně než 200 hodnocení na csfd*. Film MUSÍ být dostupný v elektronické podobě. Privátní torrent trackery se považují za dostupné, jiné P2P služby vč. DC ne. Dále film MUSÍ být alespoň s dostupnými anglickými titulky či v anglickém znění (pokud samozřejmě nejde o český film). Ojediněle, není-li k sehnání jiná verze, je možno připustit dabing.
    4. Film v pravém slova smyslu není podmínkou. Může jít i o minisérii, kraťas apod. Naopak bychom se např. rádi vystříhali bollywoodu. Ač se to zná neuvěřitelné, některé filmy mají dobrý důvod k tomu být neznámé.
    5. Nezaměřujeme se na žánry! Bereme všechno od filmových klubů bo Bčkové scifi. Koho konkrétní žánr nezajímá, nechť ho nekomentuje.
    6. Nedáme na uživatelské hodnocení, zvláštěpak CSFD. Vysoké skóre NENÍ podmínkou pro přítomnost filmu v klubu
    7. Snažte se prosím omezit zbytečný offtopic kecy - diskuse k filmům, poděkování nebo občasné žádosti (ovšem ve stylu druhu filmu, na který máte chuť, ne na sehnání konkrétního snímku) jsou vítány. to, co jste měli k obědu nebo koho jste potkali v tramvaji vítáno není.

    * - upřesnění pravidel na nástěnce





    Pokaždé, když zde bude doporučen dostatek filmů splňujících pravidla, proběhne anketa a vítěz získá nějakou symbolickou cenu diváků.




    Pokud vás zajímají jen doporučení, napište IMG a stiskněte hledat. zobrazí se vám správně vyplněné posty. (proto se prosím posty správně vyplňovat)
    pokud se ostatním podaří vyplňovat žánry dle csfd, budou do budoucna též použitelné coby filtrovací znaky.
    ukázka správně vyplněného postu - vysvětlení dopadu srávně užitého postu
    rozbalit záhlaví
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    PEPITKA: dík udělala jsi mi radost
    KERBOT
    KERBOT --- ---
    JIMMI15: jo, na tu jsem zatim koukal jen cca pulku, moc sanci jsem ji nedaval, ale je to zajimavy, bizarni, minimalisticky.
    PS4S
    PS4S --- ---
    Tak kdyz uz tady je Tarkovskij, tak i jeho starsi Andrej Rublev /1969/ je vybornej.
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    antena - argentinska pocta nemym filmum s uzasnou hudbou, stylizaci, divnym pribehem a bozi atmosferou.

    v lednu v ceskych kinech v ramci projektu 100!
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    Stalker je fakt super film. dá se na to koukat dokola a pořád přicházíš na něco nového.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Je to klidně možný- já jen, že s kymkoliv jsem se o tom bavil tak na mě koukal jako bych spad z višně, proto jsem nabyl toho dojmu...
    FUMO
    FUMO --- ---
    MIKLO: taky mi přijde
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    87HIGHFLYER: Tak Stalker je imho docela známá a kultovní záležitost.
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    Ahoj scháním od Bunuela Viridianu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Jinak by třeba bylo fajn vymyslet nějakej systém- když někdo dává tip na film tak do příspěvku napíše třeba [tip] aby se to dobře filtrovalo nebo by to náčelník mohl zkopírovat na nástěnku. Protože někdo si chce o vyjímečnym filmu pokecat, ale někdo třeba jen hledá inspiraci..tak aby to bylo trochu přehlednější.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    No já osobně bych doporučil film Stalker z roku 1979 (hra na PC s tim nemá nic společnýho). http://www.csfd.cz/film/32353-stalker/
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    a viděli jste Drwinovy ceny?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Skvělý a dost nedoceněný film je Betonová zahrada, natočen podle stejnojmenné knihy Iana McEwana. Dlouho jsem ho sháněl a nakonec ho myslím minulý rok vydali v levných knihách. Podle mě je to jeden z mála filmů, který je lepší než jeho knižní předloha. A jinak byl supr film včera ve filmáči - "Nůž ve vodě" Romana Polanskeho. Fajn to bylo.
    PECAONER
    PECAONER --- ---
    taky bych hodne doporucil luxusni fiilmek s paulem newmanem The Hustler (Hazardní hráč) a pak samozrejme (zna asi kazdy) Coool hand Luke!!
    KUDLIC
    KUDLIC --- ---
    SA_KRA_: knihu sem čet taky, ale na mě je to až moc rozkouskovaný mám radši delší příběhy... Ale myslim, že ta druhá povídka je celkem v poho...;) jinak to rozhodně neni to nejlepší od Welshe... Na druhou stranu je to zase ujetý uplně jinym směrem...:D
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    SA_KRA_: .. souhlas, kniha je mnohem lepší (i když je to asi nejslabší, co Welsh napsal).
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    SOLUTAN: v poho to zmaknu snad:), urco to neni jako 120 dnu sodomy, to bych nedala:-p
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    IVIQ: bylo to i jako divadelni predstaveni tusim-li spravne.. slysela jsem ze to bylo vyborne:-)
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    PAJAB4K: no...rozhodně to neni rodinnej film na nedělní odpoledne
    MISA_PES
    MISA_PES --- ---
    SA_KRA_: knížku jsem nečet, jen jsem se díval na film. nasralo mě to samo o sobě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam