• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWGŽivot v USA a dalších časových pásmech
    Žijete dlouhodobě v zahraničí? Jiná jazyk, jiná kultura, jiné zvyky. Jak najít přátele, poprat se s byrokracií, přežít. Nemáte na jídlo, na cestu domů, s kým si v noci pokecat ve svém časovém pásmu... Welcome!
    rozbalit záhlaví
    BERULINKA24
    BERULINKA24 --- ---
    ABYSSS: mne se teda mnohem vic libilo v San Diegu nez SF... Ja mam totiz rada teplo a to zrovna v SF neni..
    FESTER
    FESTER --- ---
    ABYSSS: make sure ze se zastavis u nejvice nenavideneho cloveka na NYXu :)

    posta :)
    MIST
    MIST --- ---
    ABYSSS: tady je mooooc hezky, co? ;-)
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    Taky zdravím z okolí San Francisca, už jsem tu přes měsíc a naprosto to tu zbožňuju! Dokonce přemýšlím, že zůstanu. =))
    BERULINKA24
    BERULINKA24 --- ---
    MIST: :-) cauko do San Fran, odtamtud jsem zrovna vcera odjela do Denveru...
    Uplne vtipny je, ze jsem byla od ledna v San Diegu a chvilku San Fran a bylo tam takovy porad jaro :-) Teplo na tricko nebylo nic ojedineleho...
    A jen co jsem prijela sem do Denveru, tak tu zacala snehova boure a kalamita a mame tu bilo...Muj prvni snih letos ;-) Hihi... Si pripadam jak o Vanocich ;-)
    MIST
    MIST --- ---
    ahoj, jsem tu na nyxu nova......zdravim ze SF
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    HOWG: tak to vypada, ze o weekendu pojedu do Naples na sailing. na park asi cas nezbyde, ale uvidime. a zas az takovej kousek to neni...2h cesty bajwoko
    AGOG
    AGOG --- ---
    FESTER: Diky, ja to myslel spis obecne, ale tak vedle mi o tom neco rekli. Tohle je dobry, ale kdyz by se clovek dostal do terenu uz asi k nicemu. Leda mit nejaky pc ssebou :)
    AGOG
    AGOG --- ---
    Jak je to v takovem New Yorku s verejnyma toaletama? Co jsem tak zjistoval, je to docela problem.
    BERULINKA24
    BERULINKA24 --- ---
    :-) studuju zivot sam a pracuju obcas - kdyz fotim, coz je moje profese :-) z obdobi au-pair uz jsem nastesti vyrostla pred dvema lety a znovu bych do toho nesla, ani kdybych na to mela jeste vek :-D
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    BERULINKA24: Pracovně? Studijně? Au-pair?
    FESTER
    FESTER --- ---
    BERULINKA24: good for you :)
    BERULINKA24
    BERULINKA24 --- ---
    :-) ja zdravim z opacneho pobrezi US - momentalne se nachazim v San Diegu :-)
    je tu krasne, teplo, pohoda, lidi jsou super :-) so far...great trip :-)
    HOWG
    HOWG --- ---
    ADAM_SKIN: No Tallahassee je navstevam otevreno, s tim rozdilem, ze tady fakt neni nic. Krome vecirku:)
    No kousek od Sarasoty by melo byt Naples, prirodni park..
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    HOWG: nevim co se da na sarasote doporucit. je to celkem dira. plaze ok, ale nejsem vyznavac sluneni na plazi. a navic zas az takovy vedro ted neni.
    s bydlenim nevim. nejsem tu ve svym..ale koupil sem si dodavku, muzem domluvit weekend outdoor sesion ;-)
    HOWG
    HOWG --- ---
    ADAM_SKIN: Key West je silenost, co jsem slysela od svych znamyc - byli tam na qay festivalu, kdy chodili po ulici nahy lidi, sodoma gomora. Sarasotu mi ted nekdo doporucoval, ze je blizko nadherna plaz a prirodni rezervace - no vubec by mi nevadilo se tam u nekoho na vikend ubytovat:)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    HOWG: jsem tu na 6 tejdnu, tak nevim, jestli uplne patrim do tohohle klubu...
    sem v Sarasote, kousek od Tampy. ted sem na tejden na Key West, tady je dovoleno chodit s pivem po ulici :-)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    ABYSSS: tyjo, vubec sem netusil, ze stratuje, ani ze bych ho moh videt...
    HOWG
    HOWG --- ---
    ADAM_SKIN: Zdravim opravdovou Floridu:) Kde jsi, jestli se muzu zeptat? /Diskuse se predevsim jeste moc nerozjela:)/
    ABYSSS
    ABYSSS --- ---
    ADAM_SKIN: Kochal ses v pátek (tušim) startem raketoplánu? ;)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    diskuze se najak zasekla, coz?
    hlasim se z Floridy, z ty opravdovy, na pobrezi, trochu jiznejc nez howg.
    HOWG
    HOWG --- ---
    BEDA00: To nedokazu posoudit, kazdopadne jsem prekvapena, ze za soucasny situace nekdo nekomu nabizi praci.. Teda je fakt, ze krizi sleduju jenom z medii, zadny osobni katastrofy ve svem okoli nemam, na druhou stranu pro absolventy, kterymi se to tu docela hemzi, je momentalne celkem problem sehnat uplatneni podle jejich predstav.

    Nejake zkusenosti s ekonomickou krizi?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam