• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    POVIDALEK: tak tohle je opravdu paráda.. krasnéééé !!!!
    AGAMA
    AGAMA --- ---
    POVIDALEK: ty kráááso..to je bomba! vlastní work?
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    AGAMA
    AGAMA --- ---
    ANIQUE: jj, souhlas..navíc fotka hodně pomůže v okamžiku, kdy sháníš vhodný model pro nějaký tématický obraz a ve svém okolí ho nemáš..já už takhle použila spoustu fotek:-)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    lepší kreslit podle fotek než vůbec :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    ALINQUA: Správně by měl člověk zmáknout všechno, ne?:D Podle mě se to nedá srovnávat, na živém modelu jsem se naučila úplně jiné věci, než když jsem čmárala podle fotky, když stylizuju, tak se učíím zase něco jiného. Na modelu se člověk naučí přirozenosti (vidět ty proporce a tak všechno jak píšeš). Fotka je podle mě super v tom, že se člověk naučí zachytit detail, náladu a tak. A navíc když jsem viděla, jak se tu používají různý techniky, tak jsem z toho měla fakt radost:) Podle mě to opravdu není vyloženě špatně kreslit podle fotek, jen člověk využívá jiný úhel pohledu.
    ALINQUA
    ALINQUA --- ---
    Povidalek: protože fotka je něco co zachytí fotoaparát a nenaučíš se pak vidět to co bys měla na skutečném modelu..ve skutečnosti se to všecko počítá a odměřuje, proporce atd. je to nejen při kreslení lidí ale třeba i věcí a na fotce to nikdy neprocvičíš...taky sem na to hleděla, ale už to mám i prozkoušené a fotku mám prý nechat fotkou...krom toho by mě asi s věcma jen z fotek k talentovkám ani nepustili, fotka je fotka no=)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ANIQUE: Noo, něco jsem kusmo zahlédla, jsem zvědava, jak to popluje dál :o) Vy ste taková šikovná hobyťí rodinka ...
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    ALINQUA: já začala kreslit teprve nedávno, ale jen tužkou. proč máš zákaz kreslit podle fotek? co je na tom špatnýho?
    AGAMA
    AGAMA --- ---
    a já taky...těch pár pokusů s compem mě otrávilo a unudilo k smrti natolik, že ráda zůstávám u tradičních výtvarných technik:-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    MADELEINE: Já, prosím, já! Akorát že poslední dobou dělám stylizované "comicsové" postavičky, takže na fotky není čas...
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    MADELEINE: já.. teda spíš se o to snažim :)
    ALINQUA
    ALINQUA --- ---
    MADELEINE: obyčejně ručně tu kreslím já akorát mi zakázali kreslit podle fotek..ale stejně ještě někdy něco vytvořím=)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Kreslí / maluje tu ještě někdo "obyčejně" ? :o)
    ELS
    ELS --- ---
    ARAON: Mmm :) Jen bych teda trochu poladila to prostředí... :P ;)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    ARAON: moc pěkné ! :) obojí! ten první nemá chybu, moc se mi líbí.....u toho druhého obrázku by sis s tím mohl ještě vyhrát - s hladinou vody ... :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ELS: Co treba takhle? :-)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ALINQUA: Je to prachobycejna Photoshopovina. Jen pouzite textury s kapkami, mohou svadet k dojmu, ze jde o "skutecne" umeni. :-D
    CLB
    CLB --- ---
    ARAON: fakt skvely:))
    ALINQUA
    ALINQUA --- ---
    ARAON: úžasné, čím to kreslíš? ty oči jsou vážně bomba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam