• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEMalování/kreslení podle fotek, vážně i nevážně, umíme i neumíme:)
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    ANIQUE: :o)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Tak super, nejsem v tom sama:)
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    AGAMA: přesně tak, nejsi moje dvojče? :-D
    AGAMA
    AGAMA --- ---
    ANIQUE: proč? Přiznám se, že pokud už vezmu pastelky do ruky, dělám totéž (a preferuju stejnou značku :-D)..čistě proto, že mají intenzivnější odstín než obyč pastelky, což mně osobně vyhovuje
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    POVIDALEK: Nene, myslela jsem to tak, že používat akvarelky bez vody, jako obyčejný pastelky je trochu divný:)
    POVIDALEK
    POVIDALEK --- ---
    ANIQUE: kreslit pastelkama je prasárna? :-O jako proč? :-O
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    ONDRA_PATA: Fixy netucha, ale u pastelek favorita mám... Sice je to prasárna, ale kreslím akvarelkama. Mají nádherný odstíny a širokou škálu. Kupuju Mondeluzky od Koh-i-nooru, u Míráku maj dokonce prodejnu, kde se dají (nebo ještě nedávno daly) nakupovat jednotlivě. Jen to pak nesmí navlhnout (nebo naopak ano, cíleně, je to celkem prča).
    BTW v tý prodejně (ulice je zády k ípáku vedle Korunní nalevo, krámek na pravý straně ulice, není to z Míráku daleko..) mají jednotlivě i další pastelky, uhly, křídy, progresky... Možná se zeptej na fixy tam. Doporučuju:)


    SKLIVEC: Vida:)
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o tvorbu vlastních litografií, nebo si jen vyzkoušet tisk z kamene, necht' se mi neváhá ozvat. Jsme zavedená rodinná firma, v oboru přes čtyřicet let. V případě zájmu, nebo jakýchkoli dotazů prosím pošta.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Ahoj, sháníme člověka, který by dokázal kreslit obličeje lidí vyjadřující širokou škálu emocí (nemusí být fotorealistické). Jedná se o projekt práci tak na dva měsíce - monitorování prostředí na školách (projekt "Pohoda"). Více v poště (Praha, dohodou možno i dálkově).
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hrozně vám závidim ten talent :(( ale chci se jen zeptat, kde nakupujete pastelky, případně fixy? shánim kvalitní s výraznejma barvama. pastelky nejsou takovej problém, ale třeba fosforový fixy víc barev... díky za tipy
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    DOMINGO: Pekny, akorat se obavam, ze tam ten nahrobek co nevidet bude :D
    2KALICKA3
    2KALICKA3 --- ---
    NIKOOTIN: tomu říkám nádhera:) a můj oblíbený pejsek:)
    DOMINGO
    DOMINGO --- ---


    podle jedny fotky z netu..náhrobek jsem si přidělala :D ten tam nebyl..
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    JAMMA: to je mi fakt jedno :D
    JAMMA
    JAMMA --- ---
    BRZDISKA: to fakt netusim
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    BRZDISKA
    BRZDISKA --- ---
    kdo to asi může bejt ? :D

    NIKOOTIN
    NIKOOTIN --- ---
    ještě nějaká

    NIKOOTIN
    NIKOOTIN --- ---
    tužka

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam