• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: to by mě docela zajímalo..na kterých..? pošli odkaz prosím, nějak si nedovedu představit, že by něco z toho bylo použitelné, byť budu brát v potaz jen vzorek a nikoli materiál, zrovna pro tento účel
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: tam ale mají některé, co vypadají jako vzory, co jsem viděla na LH stránkách :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: Lucko..všechny stuhy jsou tkané..záleží na tom jak:))))
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: probůh, to je strašný:)))
    i když minimálně jednu slečnu s umělým věnečkem jsem tam taky viděla tuším..
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Za mě ten původní.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    TRAMIN: já taky nevím. ale líbí se mi nový černý krk.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Mě se víc líbil zmenšený obrázek v náhledu :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PROSIM RADU
    fotky setu
    nemuzu se rozhodnout. Vypada lip novy typ nahledu na sperky nebo puvodni? V novem nahledu (seznam vsech kousku) je videt jen detail. V puvodnim nahledu byl proste zmenseny obrazek, ktery se ukaze s popiskem.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    prosím všechny, co dorazí předvádět do Sue Ryder, ať mi napíší na kralovna.zesaby@centrum.cz, abych měla jejich aktuální e-mail, kde se budeme následně domlouvat :o)
    vítány jsou i příspěvky typu - Pomohu převlékat modelky. Budu fotit. Zajistím cokoli dalšího. - taky rozmýšlejte nad vhodnou hudbou, už mi dochází nápady, něco pomalejšího, ale zároveň dostatečně indického, bollywoodského a tak :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jééé, a mají i tkané stuhy!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    a už vím, co si narazím na hlavu na dalším plese :o)))
    http://www.kroje.inshop.cz/inshop/pictures/store/050004.jpg
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOIRAIN: pšt
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ach, govinda má překrásná pandžábí, dokonce i s hedvábím, asi se tam stavím
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Černá by nemusela být marná. Rozhodně se vyhni všem barvám které má to sárí. Samo o sobě je dost nápadné.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: žejo :-)
    YFF: jop. a ještě to sehnat
    DALEEN: taky myslím, že by to nemuselo vypadat zle
    jinak jsem to včera zkoušela s černou halenkou a nebylo to až tak marné
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: co naděláš..mám dojem, že zrovna tyto komentáře píší potrefenky a znuděné paničky:))))
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: pokud je ta barva na fotce reálná, klidně bych si k tomu vzala stejný odstín modré nebo červené:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: jop. dle komentářů jsou sárí módní blbina pro potrefenky a znuděné paničky... grrrrrrrrrrrr!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: pokud bylo na netu, nemohlo jit do Brna. A v Praze ho nemam... takze asi prodalo. Zajimave... ze by na zaklade clanku? vubec si ho nepamatuju...


    komentare me trochu zvedaji ze zidle, ale dobry clanek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam