• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    když já bych chtěla každý rok udělat trochu jinak, dost lidí už tam bylo zjevně znalých, takže aby se i pro ně dělo něco jinak a zajímavěji :o)
    takže zase začneme poly, pak bavlna, pandžabí, viskozy, hedvábí?
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: to mě povídej, na přehlídku si jí už nikdy nevezmu:(
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: protože se orissa nestihla převlíct, kdežto viskózy jo, což se nedivím, lebo orissy sfinsky lepí.
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: to abysme tam byly tak už na šestou:)))
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: dle Lucky doslova:
    nejdřív budu povídat legendu o Draupadí, pak proberu nějaké symboliky, do toho vždycky vsunu odbočky k jednotlivým sekcím přehlídky...

    !!!oblékání dáme mezi Draupadi a symbolikou, hledá se dobrovolnice, co přijde v županu a pod ním ve spodnici a čoli, přitom budu říkat o tom, že je to spodní prádlo... takže ideálně, kdyby dotyčná měla župan... sárí, do kterého jí motnu, bude u mne, raději dvě a ona si na místě vybere...

    na začátek začneme s něčím venkovským, vidím to na dvě pola a jedno prosté sárí... barevně zemité tóny - hnědá, zelená, vínová nebo oranž...
    půjdou najednou, takže by to měly být také dámy schopné se následně svižně převléct...!!!

    i kdyby to bylo tak, že nejdřív tři kousky, a pak oblékání, stále tam budou čekat dle mě zbytečně minimálně tři již zamotané sáriholičky

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    podívejte, domluvíme se, co kdo má a donese a na místě dohodneme pořadí... loni se určilo předem, pak se nedodrželo a já už začal o orisse a najednou mi tam přišla viskoza :o)) takže si připravím obecné kecy z minula a Draupadí na začátek...
    tím pádem se nemusíme stresovat, že třeba někdo onemocní a jsme v kopru
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    jinak na oblíkání je podle mě největší krize bavlna (ale v té už bude někdo připravený, je nás dost) a pak pandžábko - hlavně se pak z něj dostat.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: vždyť oblíkání má být někde vprostřed, ne? aspoň jsem to tak pochopila.
    YFF
    YFF --- ---
    a pak..pokud se tedy jedná o úsporu času, dvojnásob nevidím důvod, proč spořit čas ze začátku, když budou všichni připravený a zamotaný, předpokládám, že nikdo tam nepřijde na osmou, ale budeme tam jako vždy o dost dřív, a začátek jsme stihli zatím vždycky všichni:)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: no právě že tady to motání by prodloužilo čas před závěrečným defilé, aby měli všichni čas se zamotat a navíc bys mohla zamotat do hedvábí ještě jednoho človíčka, který si třeba sám rychle udělat to netroufá..co?
    a nebo jsi to myslela k tomu blokování podobných oděvů, že jako ze sárí se rychleji převléká do polosárí než zase do sárí a podobně? to snad už by bylo asi jedno,:)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nestíhám to tady teď sledovat, ale jaký by v tom vlastně byl rozdíl v tom, rozdělit přehlídku podle typu oděvu místo tématicky?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jde o to, kolik nás bude a jak rychle se zvládneme převlékat... jedno zpomalení jsou šperky a ozdoby a druhé motání... samozřejmě by bylo lepší ukázat to až na konci na nějakém hedvábí, co tak uveden blok luxusních kousků a naváže na to následné oblékání publika, ale upřímně - všechny se zvládneme přehazovat z jednoho do druhého kousku do tří minut?
    YFF
    YFF --- ---
    ještě jak to tu čtu, nebylo by lepší udělat blok polo, kolo, pandžábí, sárí?
    jako když bude na začátku polo, pak sárí, pak pandžábí, kolo /což je taky polosárí/ a pak zase sárí, tak aspoň pokud si představím, že bych byla člověk co s tím přišel prvně do styku, asi bych byla trochu zmatená.
    a druhá vychytávka, prozrazovat pointu na začátku, to ztrácí celý příběh kouzlo:))
    jestli by nebylo lepší ukazovat jak se to všechno motá spíš až na konci, a třeba dohromady polo vedle sárí, aby viděli vedle sebe ty rozdíly, aspoň mně osobně by se to takto prezentované líbilo
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Tak mě napadá, mám celkem barevně umírněné kolopolo, které se docela do města hodí (šedá-bordo)

    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: Mně by župan ani nevadil, jestli se ještě nenašla jiná dobrovolnice. Jen by byl světle zelený, choli bílé a spodnička béžová, neva?

    Zelené a béžové polo mám, ale prostá sárí mám jen dvě, jedno je růžové a druhé modér s ikkatem, tak ta asi ne...

    Pak bavlněné sárí, tmavozelené s oranžovým lemem, mohlo by být?

    Do města - můžu vzít moderní zelenobílou viskozu bez vlečky s fotobrašnou:) a taky viskozu fialovou :)

    Na bolly nemám nic:-/ jediné že bych přišla v zlatě zdobené modré viskoze.

    Pandžábí mám jen jedno. Oranžovo-krémové.

    Kolopola nebudou?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    holky nestiham to z indie cist... nefunguje tady stridave proud a internet.

    reknete co nemate a ja to donesu. mam vsechno
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    nebo nebylo by na bolly fajn tohle? teda na fotce je křiklavější než v reálu


    pávíci


    grand finále


    většina sárníku bohužel nemá fotky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA:
    "zemité" sárí mám, umělé hedvábí - hladké převážně zelené, zelenohnědé, klasika kašmírský potisk

    bavlnku můžu nabídnout pávíky - dražší, luxusnější, zlatě protkávané, základ slonová kost, vlečka a lemy vínová se zlacením (měla jsem ho myslím kdysi na nějakém srazu)

    viskózky na denní nošení - kteroupak vybrat dřív :-D

    nic moc křiklavého až tak nemám (snad jen to oranžové od tebe a tyrkysové z utsavu), pak už spíš ty luxusnější věci

    případně můžu půjčit kdyby měl někdo pocit, že toho má málo :-) podmínka - přijde si vybrat ke mě domů
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: budu to mít pod polem, takže jen shodím zavinovačku a dupatu nebudu mít přišpendlenou... minule jsem stihla :o)

    OK, udělám na to během dne tabulku a postupně to zaplníme :o)
    YFF
    YFF --- ---
    a napadá mě, nemám pandžábí, ale mám takový ten komplet kanýrové sukně a tuniky se zlatými lemy /to jen kdyby pandžábí nevyšlo../
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam