• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    NEVENA: nojo, ale kdo... nailah?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    A necchce se někdo se mnou prohodit na to polo?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    jo jestli potrebujes popisovani sperku, tak ja jakoze rajastan budu mit asi uplne vsechno.

    jak to teda vlastne dopadlo? budu mit punjabi a rajastanske polo a jeste neco? asi sari na zaver, ze?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    YFF: Při pletení paranthy svoje vlasy trošku zalakuj na koncích....je to sice sajrajt, ale nebudou ti vyčuhovat konečky :)
    YFF
    YFF --- ---
    tááák jsem si včera koupila multicolor paranthu, a je to boží pocit mít o půl metru delší vlasy:)) ale je to docela těžké, nemohla bych to nosit třeba celý den, a musím ještě vychytat tu štětičku na konci, ona se částečně zaplete do toho copu, co se automaticky plete naproti, ale stejně mi tam vrkoče čučí:)


    NEVENA:
    OLEJOVKA: dobrý - tři řešení, 1/ šklíba se vymění s nevenou - tzn. lepší viskoza bude před normální viskozou, 2/ šklíba si vymění sárí s nevenou 3/ můžeme nasadit variantu, kterou jsem navrhovala už na začátku, až přijdu na řadu s polem, můžu tam ukázat různé způsoby nošení dhupatty, čímž získáme trochu času, a nebudu tam muset chodit bezcílně jen tak jako vrtohlavá ovce /Lucka by si k tomu mohla připravit i nějaké řečičky:)/, blbý je, že tohle docela zdrží všechny ostatní, kteří tam budou stát a čučet v chumlu..tak nevím jestli ten chumel bude v tomto případě nějak efektivní, tím spíš, že pak se bude čekat na nevenu, a pak půjdou teprve ostatní z chumlu, vypadalo by to dost neorganizovaně..ale toť pouze můj skromný názor
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    YFF: Mám ofinu...

    YFF: Já bych byla ochotna se prohodit, ale v tom případě nebudu mít vlastní model...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: to musí vědět ony, jestli to stihnou, nebo budou divoce šermovat rukama na ostatní, ať jdou ještě jednou dokola :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: no to každopádně, ale pak jsem já, macska, a pak už zase nevena, nebylo by teda lepší, kdyby se aspoň prohodily se šklíbou?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: tak půjde z chumlu první...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: to by šlo, akorát Nevena má polo a hned pak viskózu.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    OLEJOVKA: vzít ty gumičky a normálně to nad ten drdůlek přidělat vícero pinetkama ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    napadla mne ještě taková vychytávka k přehlídce:
    jelikož stejně na začátku všechny budete oblečené, můžeme udělat monstróznější nástup - prostě tam přijdeme jako živelný chumel a uděláme dva jakože hloučky, ze kterých se budou postupně uvolňovat modelky...
    další už bude samozřejmě jako obvykle po jednom, ale na začátek by to mohlo být pěkné vtažení diváků do Indie...
    co myslíte?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: no, je mi jasný, že tak masivního výsledku nedosáhnu... ani nevím jak to uchytit ve vlasech, protože s čelenkou to bude moc vepředu...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Galerie - fotogalerie z akcí -30.11.2010 Khajuraho - Vendula - Bollywood dance
    http://www.bollywood-dance.net/galerie-fotogalerie-z-akci-30-11-2010-khajuraho/#
    tak vypada na vlasech
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: kolik gumicek by na to padlo? my mame vyrazne mensi a je to tlusty pruh na konci na tkanickach a zavazuje se kolem drdolu
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: vypada to takhle
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    přemýšlela jsem o svépomocné výrobě čelenk z jedné jasmínové gumičky, hrozně se mi líbí ty jasmínové kruhy, co mají ve vlasech tanečnice...
    http://www.holiday-in-india.com/gifs2/indian-dancer.jpg
    http://www.webindia123.com/women/images/jasmin.jpg
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    já to vidím na rychlodrdol fuseklový, ten si umím vyrobit sama a vystačím si i s mými pár chlupy na hlavě :-D a "jasmínovou" gumičku kolem
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: no, mám vlasy naopak delší než parantha, takže začínám vplétat níž a zatím se mi nikdy nevypletla... ale nevím jak u kratších... podle mne se maximálně posune o jeden bobík copu, dál ji to nepustí... pokud je tvůj cop delší než jeden ten bobík, což asi bude :o), je to v pohodě... obzvláště jestli to nechceš mít ve vlasech ještě po probuzení :o)
    mám i jednu s rolničkama, ta je pekelná, pokud chcete, půjčím tu, nebo tu se zrcátky... nevím jestli už si budu moct dělat cop...
    YFF
    YFF --- ---
    a ještě dotaz: u těch paranth všude píšou, doporučujeme sponku místo gumičky..jako normální zacvakávací nebo perka? nahoru nebo dolů? omlouvám se, ale předchozí debatu, která tu o tom proběhla jsem nějak nesledovala..

    NEVENA: a co třeba tikku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam