• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: ta holčička byla naprosto rozkošná :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    holky jste tam kouzelné, ale nejvíc mě dostala Macska s naprosto úžasným make-upem a tahle holčička! - http://picasaweb.google.com/skliba001/SueRiderVecerIndickeKuchyne?feat=directlink#5565544795973233794
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    nemyslím, jen teda je na skoro všech fotkách vidět spodek sárí vykukující pod polem, ale to jsem si říkala, že není až taková vada. případné debílkovské výrazy (všech) jsem snad vytřídila, pokud budete mít někdo námitku proti nějaké fotce, napište mi do pošty
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: nepustí mě tam firemní proxy... kouknu doma a doufám, že tam někde nevypadám jak bordelmamá :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: fajn, až se dostanu do nálady, vyrobím certifikát :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: "toho, co přišel se Šklíbou" ano!
    ...a tři přehlídky už mám ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: macska asi marně přemýšlela nad titulem "toho, co přišel se Šklíbou" :o))

    MACSKA: vám klidně všem namaluju diplomy o úspěšném absolvování modelkovské praxe, stačí mít odchozeny aspoň tři přehlídky :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: mňá jak jinak bys mě chtěla titulovat? tohle jméno je naprosto v pořádku :-P

    bohužel teď je nahrávám na picasu, ale něco je moc špatně a jde to strašně pomalu, což je dost nezvyklé, takže to nechám běžet a odkaz pošlu ráno
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: tak mě napadá, že bych si vlastně měla nechat napsat potvrzení o praxi. Už mám lejstro, že umím telefonovat, na konci školního roku asi dostanu potvrzení, že umím hledat na internetu, na lejstro o ohánění lopatou jsem bohužel zapomněla, tak přece neproštvihnu i papír o modelkování. Pak si to všechno dám do životopisu a nechám se zavřít do blázince.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    tak, teď ještě od Šklíbáka (pardon, zapomněla jsem jméno)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    fotky od temasu:
    temasu | Večer indické kuchyně Sue Ryder – rajce.net
    http://temasu.rajce.idnes.cz/Vecer_indicke_kuchyne_Sue_Ryder/

    a jak jsem říkala vedle, opakuji i zde velký dík modelkám, které vzaly kousek svého života a darovaly ho těm, kterým ho už tolik nezbývá... věřím, že z toho měly taky tak krásný pocit, tedy krom faktu, že jsme se skvěle bavily a užily si to! :oD
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    o mě ani tak nešlo, to spíš vy abyste se stíhaly převlékat :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Mně osobně teda připadalo, že jdu až moc pomalu a říkala jsem, si, jestli Olejovku nezdržuji:D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: :-D no a není?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SKLIBA: nojo, ale to by nás muselo být aspoň o dvě víc...
    SKLIBA: a pak by se dalo říct, jak je to skvělý oděv pro těhotné ;))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    nebo nepomohlo by chodit po dvou? pak by se daly vymýšlet nějaké interakce, které by to trochu protáhly
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: pravda. v sárí se nakrmené pupky schovají :-D
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: ano, také si musím dát ten závazek, ačkoli..tuhle po maminčině nedělním obědě to nebyl problém..:)))
    takže?? možná by příště mohli přinést pořádnou ochutnávku předtím..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    hehe jo chodit pomalu. to bych se asi měla naučit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam