• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: Jak je nástupiště? Někde uprostřed? Jak dlouho tam budem čekat na opozdivce?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    otázka je kolik bude kde lidí a nakolik se chceme vystavovat :o)
    tak dole v metru na Staroměstský? ve dvě?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nebo ve dve na zelenem mustku
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ve dve na staromaku? treba na tech lavickach za orlojem?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    tak ve dvě? a někde u metra?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    A neni to brzo? ta cesta pry trva dve hodiny s vozem
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: Začíná to ve 12h a tak co se sejít v 13h, pokecáme popijeme požereme počumíme??
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    PETJAA: hlasuji pro ne :o) šla bych do cílového místa, ideálně do okamžiku buď příjezdu, nebo nějakého zajímavého bodu programu... chápu, že hlavní je ta okružka Prahou, ale já jsem spíš konzument, než účastník :o)
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    MACSKA: A vydržíme tedy dvě hodiny sedět a čekat než s vozem objedou prahu??
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    tak nailah za vozem jit nemuze, petje se nechce, macska pokud pujde, tak za vozem taky ne...
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: A půjdeme za vozem? (Mě osobně se moc nechce z vícerodůvodů).
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    ale pořád se neřeklo v kolik, musím podle toho naprogramovat močový měchýř mamky psa :o)
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: Takže nemám trhat partu a vzít taky radzastance? :-D
    Já bych se sešla někde třeba na metru nebo u výlezu z metra - pokud nemáte nějaké tradiční scházecí místo :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: ja jdu asi taky rajastan. Takze jestli nekdo chce jen na Staromak, tak v kolik?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    můžeme se tedy už konečně domluvit na letošní srazík? vyvenčím psa a dorazím! :o) vidím to zase na radžastánce, dáme dohromady soubor? .o))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SATANICA: ona byla pod palbou nekolika indu. protoze ti se dost podivovali a chteli po ni vysvetleni.
    Sama mi pak psala, ze to zbytecne prozivala, ale to nema cenu resit. Budu rada, kdyz se mi podari dorazit a kdyz nebude nase seskupeni budit vetsi pozornost nez podium samotne.
    A opravdu jsem ji v tom nemohla nechat. To se pratelum nedela
    SATANICA
    SATANICA --- ---
    Já bych chápala, že se někdo naštve, když bych se já nevím cpala klobásou a zapíjela to pivem třeba v tom průvodu za tím vozem nebo tak něco - ale to žádná z nás nedělala. Alkohol a jiné pochutiny se konzumovaly až během onoho představení na pódiu, a na těch lavičkách tam seděli především "normální" lidi to jest ne z řad jejich věřících, ale prostě diváci. Opravdu tedy nevím, co je třeba na módní přehlídce sárí natolik duchovního, že bych mlsáním alkoholu při tom někoho urazila.
    Pokud by šlo o ryze duchovní akci, nemají tam ten prodejní stánek, ani módní přehlídku atd. a nedělali by to na Staromáku (a pokud ano, tak by uzavřeli prostor a zakázali by během konání prodávat alkohol a maso, a ono pokud máte stánek s klobásami kousíček vedle jejich vegetariánského stánku, tak to hovoří samo za sebe) - těžko můžou očekávat, že si to lidi kvůli nim nedají, kór když k nim nepatří. Kdyby se to konalo v nějakém jejich "chrámu", tak to respektovat budu (ale to by tam zas "obyčejný" člověk nepřišel, včetně mě).
    Ostatně jediný kdo dělal vyloženě "čoro moro" tak byla Linda, protože když Leeloo vytáhla pivo, které si přivezla, tak tam si toho vůbec nikdo nevšímal a nikomu to nevadilo, stejně tak moje "zelená víla" - to až Linda vyšilovala, když viděla fotky z akce, že jsme tam popíjely - jí vynadala po vzkazu, mě si rovnou vymazala z přátel (tvrdší chlast, tvrdší "trest" :-D). Já dostala vynadáno od ní třeba za nošení mangalsútry, protože nejsem vdaná. Ono je sice hezké, že dětem dává svobodu, ale asi by se měla naučit toleranci i k dospělým a nevěřícím :-).
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PETJAA: i duchovno neco stoji ;)
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    TRAMIN: Kdyby to byla ryze duchovní akce, tak by tam Govinda neměla vlastní stánky. Je to prostě i o kšeftu a tak je místo konání na Staromáku, kde budou stánky s alkoholem. Rekla bych, ze je to v pořádku a když si takové místo zvolí, nevidím nic blbého na tom, ze si koupím co mi nabízí...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PETJAA: nema cenu psat neco co vi. Tohle je slozite a clovek se musi trochu pohybovat mezi nima, aby to castecne pochopil. Coz ja nedobrovolne delam.
    Navic kazdy to bere jinak vazne a zrovna Lin neni zadny extremista. Naopak jsem velice ocenila jeji pristup k vychove deti. Protoze jim svou viru nevnucuje a muzou jist treba maso, coz je uzasny.
    Kazdy clovek by o sve vire a chovani mel rozhodovat sam. Ale stejne jako nepojedu do arabskych zemi v topiku s holym brichem, nepujdu na akci v nedeli s masem a alkoholem. Ty tri hodiny to vydrzim a muzu si dat to pivo na druhem konci staromaku. Cele to bylo jen o tom, ze delat se da vsechno, ale dulezita je forma.
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    TRAMIN: Tu první větu jsi měla Lindě napsat na forum ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam