• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    KOKES
    KOKES --- ---
    MIKROM: :-D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    JANOS: pekne! :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Zmackni shift+escape a uvidis task managera
    KOKES
    KOKES --- ---
    SATAI: ee, už je to pryč:-/
    MILIS
    MILIS --- ---
    SATAI: to uz se mne moc ptas - vidim to v task manageru a nejsem si jisty zda je to tak nebo tak
    JANOS: prave netusim
    SATAI
    SATAI --- ---
    MILIS: a tech 77 mega je virtualni nebo fyzicky zabrana?
    JANOS
    JANOS --- ---
    3 procesy = 1 za kartu, druhy za flash a treti asi gears, je to tak?
    MILIS
    MILIS --- ---
    kdyz jste tu uz resili ten googleupdater.exe a procesy... zajimalo by mne, proc ma chrome 3 procesy spustene najednou, i v pripade, ze jede jen jedna karta... a navic to celkove dela +- 77000kB
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOKES: a logy jsi zkousel?
    KOKES
    KOKES --- ---
    OK, shrňme to: hypotéza - Chrome zobrazuje idnes a seznam ok, pokud není za proxy s auth.

    1/ chrome zažádá o stránku přes proxy, dostane v odpověď html stránku kterou si stáhne a začne zobrazovat.
    2/ Při zobrazování narazí na něco co neví - vypadá to, že tam maj kód kterej začne komunikovat s někým zvenku ve smyslu "help, mám problémy". Komunikace ale zřejmě neprojde přes proxynu, takže výsledkem je nedopsaná stránka a žádná chyba.

    to je to, co jsem myslel příspěvkem "co je to proboha za technologii"
    - může to být věc, kterou ve final odstraní.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOKES: Proxy stoji mezi tebou a serverem. Tvuj dotaz vezme proxy, nejak modifikuje, pocka na odpoved serveru a tu nejak modifikuje. Jak moc je ten proces transparentni, zalezi na okolnostech.
    KOKES
    KOKES --- ---
    tak to už je asi lepší kouknout do zdrojáků, ale ani na to urřitě nemám čas:-)
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    KOKES: to nevim....kazdopadne muzes spustit ethereal a zkoumat pakety :-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    já to nepochopil, http je jednoduchej protokol, server na žádost pošle vyrobenou html stránku a prohlížeč ji dekoduje, co v tom má co dělat proxyna s auth? že by si prohlížeč povídal při výrobě stránky ještě s někým jiným?:-P
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    tak to je normalka...u googlu je vsechno beta verze....jakou to ma vyhodu? nemuseji platit testery, ponevadz testery delaj obycejny lidi a navic radi.... BTW ja taky rad testuju novy google aplikace...
    KOKES
    KOKES --- ---
    SPIRAL_FORCE: nojo, ale co je to za technologii proboha?:-)
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    KOKES: covece, mozna to tim bude, ...pac v praci mame proxy s auth a nacitaj se jen casti stranek...jediny stranky ktery se nactou vzdycky cely jsou google apps :-)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    KOKES: Mě se taky párkrát stalo, že v Chrome mi stránka nešla otevřít a ve FF najela hned.
    KOKES
    KOKES --- ---
    no, jak na to koukám, trošku jsem to zdramatizoval:-) Ten blbě zobrazovanej iDnes a Seznam: mohl by bejt způsobenej třeba proxynou s autorizací? Přijde mi to jako blbost, ale nevím, proč se zobrazí jen kousek.
    KOKES
    KOKES --- ---
    idnes se včera vůbec neotevřela, v jiných prohlížečích hned, seznam jen nadpis a první 2 řádky.
    Jako jasně, třeba to neskenuje disk. Jen mne naštval ten updater, už jsem to odinstalil a installnu to az to dodelaj:-)
    Každopadně ten scan disku jsem si všimnul v práci už podruhý a až PO nainstalení Chrome. Stejně tak doma. Myslím, že to dělá opravdu ten updater
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam