• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    VFISA
    VFISA --- ---
    MICTECH: no tak to asi tezko..
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    VFISA: umi to i weby, ktere jsou chraneny prihlasenim?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    INTEGER: ted nejsem u sveho FF, ale pouzivam rozsireni ktere tab bar da doprava a muzes v tabech tvorit stromovou strukturu
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    MICTECH: vim, ze je to OT, jsem na tom uplne stejne, ale ted s FF 3 se mi nedari zmensit velikost tabu, takze se mi hrozne rychle objevi po stranach sipicky a musim ujizdet jako silenec.. nemas tip, jak to obejit?
    VFISA
    VFISA --- ---
    MICTECH: hem. tak to jsem ke spokojenosti vyresil sluzbou page2rss
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MICTECH: Hele mohl bys sem dát nějakej printcscreen? Fakt by mě zajímalo, jak to v tom FF vypadá :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICTECH: uz ti konecne rozumim! Ty pouzivas taby misto zalozek, a proto jim zalozky taky rikas :)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SPIRAL_FORCE: neco jsou veci, ktery se chystam precist, neco veci co nemaj rss feedy a tak, to se desne rychle nakupi
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    MICTECH: proc tolik??????
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ESTEN: dobre, myslel jsem taby, taby, taby, taby, spousty tabu, proste takovy ty veci ve kterych mas otevreny stranky a muzes mezi tim prepinat a nejsou to okna, ale taby

    :)))
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICTECH: zalozka je preklad bookmarku, tj. naprosto nevhodny oznaceni pro taby, pze se bije jinym terminem.

    Combobox je odjakziva kombinace select boxu a edit boxu.

    Zkus pochopit, ze takovyhle terminy tu mame jedine od toho, abysme si mezi sebou rozumeli; kdyz nekdo z trucu zacne prekrucovat jejich vyznam, ztraci to vsechen smysl, rovnou pak muzem tabum rikat treba klimprklamprbedna, zejo.

    No nic, jdu zas trousit svy moudra nekam jinam, tesilo me .)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ESTEN: protože to záložka je, stejně jako combobox bude vzdycky combobox a ne nejakej select
    UCKO
    UCKO --- ---
    MICTECH: screenshot, prosím. Fakt si to nedokážu představit
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICTECH: ..tak procjim probuh rikas zalozky? ;)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    UCKO: mluvil jsem o tabech
    UCKO
    UCKO --- ---
    MICTECH: 200+ zalozek. Při čtení tvého postu jsem nabyl dojmu že mluvíš o tabech. Což bylo nepředstavitelné. Záložek si 200+ dokážu představit. Takže scrshot netřeba, sry
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    UCKO: ceho?
    UCKO
    UCKO --- ---
    MICTECH: screenshot, prosím
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ROMANET: vidim, ze budu muset vyzkouset v chrome svych beznych 200+ zalozek co mam ve FF

    FALLENANGEL: tohle me taky hodne zaujalo, ale pokud se ti celej chrome sekne kvuli tomu, ze mas otevrenejch moc zalozek, tak to fakt neni dobry
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ROMANET: A jaky je v tomhle rozdil oproti jinym browserum? Rekneme, ze si otevru X tabu v Chrome, stejne taby ve FF atd. Jak z toho chrome vychazi, bude celkem zrat vic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam