• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MIKROM: proto to zminuju:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KOKES: s tim doplnkem, kdy mas taby vlevo po sebou ano
    PHOBOS99: to je presne to o cem MICTECH mluvil
    ESTEN: to bude ono :D
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOKES: predpokladam, ze pouziva "tree style tab" extenzi...
    CASTER
    CASTER --- ---
    200 tabu musi byt docela masakr pri spousteni, ja mam tak 30 (taky s tree-style tab) a trva to celkem dlouho nez FF po spusteni prestane zrat 100% cpu a zacne byt pouzitelny
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOKES: oh okey
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOKES: :D opera ma omezeny mnozstvi tabu! paneboze jak takovej kram muze nekdo pouzivat?!

    mictech pouziva ff a ta ma spoustu addonu. napriklad, ze si muzes taby zobrazit v postrani liste a dokonce si je i radit do stromu.)
    KOKES
    KOKES --- ---
    edit: tech defautnich 16+ bylo asi v starý verzi:-). Nicméně těch 200+ otevřených stránek bych taky chtěl vidět a jak se v nich orientuješ
    KOKES
    KOKES --- ---
    MICTECH: hele, nemlžíš? jednak se s 200+ taby fakt nedá pracovat, páč už při 16+ nevidíš co který okno je, jednak nevím jak FF, ale opera má defaultně asi 16 tabů, nebo kolik, víc neotevře. Navíc při 16ti tabech už žere skoro celou paměť(podle té které stránky) takže 200+ bude houpačka.. screenshot, plx..
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    VIR_KENNY: a na co jinyho by byl?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    200 tabu? ...ale to neni pocitac na praci, vid?
    VFISA
    VFISA --- ---
    MICTECH: no tak to asi tezko..
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    VFISA: umi to i weby, ktere jsou chraneny prihlasenim?
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    INTEGER: ted nejsem u sveho FF, ale pouzivam rozsireni ktere tab bar da doprava a muzes v tabech tvorit stromovou strukturu
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    MICTECH: vim, ze je to OT, jsem na tom uplne stejne, ale ted s FF 3 se mi nedari zmensit velikost tabu, takze se mi hrozne rychle objevi po stranach sipicky a musim ujizdet jako silenec.. nemas tip, jak to obejit?
    VFISA
    VFISA --- ---
    MICTECH: hem. tak to jsem ke spokojenosti vyresil sluzbou page2rss
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MICTECH: Hele mohl bys sem dát nějakej printcscreen? Fakt by mě zajímalo, jak to v tom FF vypadá :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICTECH: uz ti konecne rozumim! Ty pouzivas taby misto zalozek, a proto jim zalozky taky rikas :)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SPIRAL_FORCE: neco jsou veci, ktery se chystam precist, neco veci co nemaj rss feedy a tak, to se desne rychle nakupi
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    MICTECH: proc tolik??????
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam