• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    CRANK: prosim upresnit "objevi se volba tlacitka TAB"
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    PHOBOS99: muzes to samozrejme prepsat na cokoli. ja mam wikipedii treba w
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CRANK: to ale zni docela na picu nejaky vepisovani adresy... neni to spis na volitelny keyword (jako ve ff)?
    CRANK
    CRANK --- ---
    YMLADRIS: MILIS: Ještě tuším to podporuje pár webů jako je wikipedia, kdy když už jsi wikipedii navštívil, stačí napsat www.wikipedia.org, objeví se volba tlačítka TAB, zmáčneš tab a vyhledávání se přepne automaticky na vyhledávání ve wikipedii přímo v browseru.
    MILIS
    MILIS --- ---
    YMLADRIS: v chrome pri hledani pises primo do adresni radky, po enteru to samozrejme hleda skrz google.. o moznostech volby pri hledani nevim
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MIKROM: minuty. ok zkusim nechat bezet dale.

    v podstate mi jde jedine o vyhledavace, takovy to policko vpravo ve FF kde si v liste zvolim v cem chci hledat a napisu tam vyraz. Jde to nejak nastavit v Chrome? Dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    YMLADRIS: jak dlouho to nechavas zatuhnuty?.. me to myslim taky vytuhlo.. ale nakonec se to rozjelo.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    hola,
    na dvou ruznych pocitacich zkousim importovat ruzne nastaveni dle FF a vsude mi to zatuhne "Probiha import" a nic. Je to znamy problem... ?

    dik
    PELDA
    PELDA --- ---
    HARDCABB: mně se líbí, ale bohužel v něm nejede zdaleka všechno. složitější ajaxové weby (některé části facebooku třeba), cartifikáty apod. ještě bych chvilku počkal.
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    FEDAJKIN: sice uz jsem hlasoval "naveky sekundarne", ale je to spis ve smyslu "pouze na nektere veci" - konkretneji mi vyhovuje, ze v praci jedu na Chromu soukromej Google Account na Reader, Calendar, Gmail, Docs, ... a ve FF jedu vyvoj a firemni Google Account na Analytics, WebmasterTools, Adwords, atp.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Takže tu máme anketu.
    REQUO
    REQUO --- ---
    HARDCABB: tak pouzivam vic a vic chrome. Hlavne proto, ze FF mi proste postupem casu startuje pomaleji a pomaleji. :D
    MILIS
    MILIS --- ---
    HARDCABB: primarne od doby, co ho vypustili... a nemel jsem s nim zatim sebemensi problem.. spise jen pripominky, a tak cekam na pridavky
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    GUMBA: here we go

    Google chrome browser has the spell check enabled as default, and there is no option to disable it.

    :))
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    HARDCABB: Pouzivam chrome nekolik mesicu a uz jsem si fakt zvykl. Samozrejme porad to neni bez chyb a na nektere veci musim pouzivat firefox (treba tam kde je vyzadovan certifikat, na internet banking a podobne).
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    myslel jsem samozřejěm sekundární :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    HARDCABB: nejdřív si ho vyzkoušej jako primární. Pořád tam je co doladovat, i když určitý vychytávky si tě získaj.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pouzivate nekdo chrome jako primarni prohlizec? dneska me firefox fakt dojebal, jeho neustaly pady na jedine staticke strance me zacinaj fakt mrdat, IE a opera neprichazej v uvahu, tak si rikam jestli mam prubnout chrome
    PATULJAK
    PATULJAK --- ---
    Už je nějakej funkční black theme na aktuální build?
    DUB
    DUB --- ---
    kdyz nabizi chrome ulozeni hesla, tak u me byl kamos, lognul se na nyx a dal "nikdy neukladat hesla pro tuto tranku" a me uz to ted nenabizi vyplneny heslo i login, kde se to da zrusit? nak to nenmuzu najit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam