• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    KOKES
    KOKES --- ---
    nemam jehovisty. spustil jsem install, začlo skenování, zavřel jsem všechno, hdd furt hrabal, dělal jsem nějakou práci, asi za 2hodky mi došla trpělivost, skopnul updater, okamžitě přestal hrabat hdd. pak už jsem to nezkoumal. mam komp na stole před sebou, takže na ledku hdd dobře vidím. 90% času nesvítí. Poznamenávám, že jsem za proxynou s autorizací, tj updater mohl zoufale hledat port.
    VFISA
    VFISA --- ---
    PATAMAT: asi ma visty a divi se proc mu furt hrabe disk.. normalni, ja jsem si na to uz zvykl..
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: IMHO jak jsi prisel na to ze by mel scenovat disk?
    KOKES
    KOKES --- ---
    PATAMAT: ne, proč? jen nemám důvěru v program, co mi 2 hodiny skenuje disky, když existují normální installshieldy. já si stáh normální instalaci a pozastavil se nad tím, že gg defaultně nabízí tohle.
    CASTER
    CASTER --- ---
    A nezapomen jeste na unchrome.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: Pokud trpis paranojou ala cely svet po me jde vcele s mosadem, muzes googleupdate ze systemu v podstate vyhodit. Postup jak na to je treba tady http://www.emag.cz/jak-odinstalovat-google-updater/
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    CASTER: Acha nemam :) som stiahla to co mi ponukla. diky preinstalim :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    MYJKA: a mas betaverzi 2.0? predchozi to neumi vubec... viz [ MIKROM @ Google Chrome - AKTUÁLNĚ: Žádná beta! Verze 1.0 je venku. ]
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    CASTER: no do okienka kam napr pisem nejaku hodnotu a predtym som tam uz nejaku zadavala tak aby mi ju ponuklo.
    CASTER
    CASTER --- ---
    MYJKA: kam do okna?
    KOKES
    KOKES --- ---
    Google stále nabízí instalaci přes GoogleUpdater.exe, který zoufale několik hodin skenuje disky. Dávám velké mínus.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Nikto nevie?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Neviem si spomenut kde nastavim aby mi automaticky doplnalo uz pouzite slova do okna.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    GOOGLE: Jo to jde, to vim, me jde ciste o pretazeni. Sila zvyku.
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    PATAMAT: V adresnim radku by mela byt takova hvezdicka, zkus kliknout na ni.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    Nevite jestli jde pretahnout primo stranka z adresniho radku do list zalozek? Kdyz se ji tam snazim pretahnout hodi se mi to do samostatneho okna a druha vec. Nedaji se ulozenym strankam priradit hesla? Jako ze treba misto nyx staci napsat n. Nenarazil jsem na to nikde. Jinak zatim pohoda. Nikdy jsem nabyl na milion plug-inu, takze me chrome docela vyhovuje. Uvidim za par dni jak se s nim sziju.
    MORTAELTH
    MORTAELTH --- ---
    chrome funguje i v androidu, tak co byste chteli vic? :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    ETHAN: odhledneme-li od faktu ze na portu skutecne pracuji, beta 2.0 uz ma portable vlastni implementaci HTTP misto WinHTTP a slibujou ze brzo oznami termin kdy bude linux/mac port hotovy
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    ESTEN: Pokud převod na další platformu znamená vydat zdroje navíc, tak se jim to třeba zatím nevyplatí. Odhlédneme-li od faktu, že jako firma zdroje jistě mají, tak projekt Chrome je třeba nedostal. Nebo je prostě verze pro jiné OS v plánu později a oni se ho jen drží. Nebo třeba čekají, až nějaký nadšenec z jejich zdrojáků tu verzi udělá a pak ho jen zaplatí dodatečně a nebo vůbec, takhle spekulovat můžeme dlouho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam