• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    ARKIN: 1.0.154.48
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    BIHARYS: Těžko. Zkusím to za chvíli doma a dám vědět.
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    SKORZ: tak se mi to nepodarilo :( neni to treba v tom, ze mam ceskou verzi prohlizece? a ta klauzule bude .exe -utajene nebo tak nejak? Ď.
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    BIHARYS: -incognito
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Ahoj. Jde Chrome rovnou nějak spustit a anonymním režimu? Například pomocí nějaké klauzule za exe souborem? (...Chrome\Application\chrome.exe -anonymous) ?Ď.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Gumba: Víc gifů na jednou Chrome nějak nedává - stačí zkusit zdejší Gifový auditko..
    Čtu tady o tom sekání flashe.. taky mi to pořád dělá.. (prakticky skoro každej den)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Jak v Chrome resite zobrazovani animaci? Prijde mi, ze jakmile ma Chrome na strance vic nez dva tri gify, tak se animuji vyrazne pomaleji nez treba ve Firefoxu.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: ty mas furt neco co :))) me se chrome jeste nehryzl, ff mi sem tam spadl, hlavne kdyz jsem mel otevrene vice oken a opara mi nezobrazovala korektne nektere stranky, treba bwin. Chrome se mi startuje v klidne i o 5 vterin rychleji nez ff. Ale to je vsecho user od user.
    KOKES
    KOKES --- ---
    dost stránek s js se mi nezobrazí, nebo neodpovídá, nebo se kousnou. hned ji spustím v opeře/ff a jedou normálně. Ta zmíněná stránka(nyx) padala na GCH v práci i doma. S gg updaterem to asi nesouvisí.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: WinXP SP3, veci co dela googleupdater mas uvedene tady http://www.google.com/support/pack/bin/answer.py?answer=30252&hl=cs&gl=cz
    KOKES
    KOKES --- ---
    PATAMAT: tak mám něco blbě. Dělá mi to tam jeden anigif. Na čem ti to jede? (Visty/XP/Unix)
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: Mam ho, pouzivam ho a niceho takoveho co rikas jsem si nevsiml.
    VFISA
    VFISA --- ---
    simvas doporucte nejaky ten derivat chrome.. potrebuju pouzivat jeden chrome na google account a druhej na google apps. d.
    KOKES
    KOKES --- ---
    taky se vám při zobrazování téhle stránky objeví smajlík "ej chyba"?
    [ GIF - MOC PĚKNÝ GIFY JAKO, meritum rectum sum rum, Robinson Crusoe slavi patek, holky znechucene odchazi ]
    KOKES
    KOKES --- ---
    nemam jehovisty. spustil jsem install, začlo skenování, zavřel jsem všechno, hdd furt hrabal, dělal jsem nějakou práci, asi za 2hodky mi došla trpělivost, skopnul updater, okamžitě přestal hrabat hdd. pak už jsem to nezkoumal. mam komp na stole před sebou, takže na ledku hdd dobře vidím. 90% času nesvítí. Poznamenávám, že jsem za proxynou s autorizací, tj updater mohl zoufale hledat port.
    VFISA
    VFISA --- ---
    PATAMAT: asi ma visty a divi se proc mu furt hrabe disk.. normalni, ja jsem si na to uz zvykl..
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: IMHO jak jsi prisel na to ze by mel scenovat disk?
    KOKES
    KOKES --- ---
    PATAMAT: ne, proč? jen nemám důvěru v program, co mi 2 hodiny skenuje disky, když existují normální installshieldy. já si stáh normální instalaci a pozastavil se nad tím, že gg defaultně nabízí tohle.
    CASTER
    CASTER --- ---
    A nezapomen jeste na unchrome.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: Pokud trpis paranojou ala cely svet po me jde vcele s mosadem, muzes googleupdate ze systemu v podstate vyhodit. Postup jak na to je treba tady http://www.emag.cz/jak-odinstalovat-google-updater/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam