• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BUTEO: nejak sem to nastavil ze se sice stahne ale taky hned zacne torrentovat.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    BUTEO: taky by me zajimalo, par dni uz na to nadavam :)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Je možný při stahování dát nějak volbu "otevřít"? Abych ten soubor nemusel ukládat, pouze ho otevřít (např torrenty apod.)?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    ESTEN: jejda. už to jde :) ten prikaz je až za uvozovkama. Tak to je jina ;) díky moc
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BIHARYS: uvozovky?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    SKORZ: stale nic :( bohužel
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    funguje mi to normalne

    Cil: C:\Users\*user*\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe -incognito
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    ARKIN: 1.0.154.48
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    BIHARYS: Těžko. Zkusím to za chvíli doma a dám vědět.
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    SKORZ: tak se mi to nepodarilo :( neni to treba v tom, ze mam ceskou verzi prohlizece? a ta klauzule bude .exe -utajene nebo tak nejak? Ď.
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    BIHARYS: -incognito
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Ahoj. Jde Chrome rovnou nějak spustit a anonymním režimu? Například pomocí nějaké klauzule za exe souborem? (...Chrome\Application\chrome.exe -anonymous) ?Ď.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Gumba: Víc gifů na jednou Chrome nějak nedává - stačí zkusit zdejší Gifový auditko..
    Čtu tady o tom sekání flashe.. taky mi to pořád dělá.. (prakticky skoro každej den)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Jak v Chrome resite zobrazovani animaci? Prijde mi, ze jakmile ma Chrome na strance vic nez dva tri gify, tak se animuji vyrazne pomaleji nez treba ve Firefoxu.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: ty mas furt neco co :))) me se chrome jeste nehryzl, ff mi sem tam spadl, hlavne kdyz jsem mel otevrene vice oken a opara mi nezobrazovala korektne nektere stranky, treba bwin. Chrome se mi startuje v klidne i o 5 vterin rychleji nez ff. Ale to je vsecho user od user.
    KOKES
    KOKES --- ---
    dost stránek s js se mi nezobrazí, nebo neodpovídá, nebo se kousnou. hned ji spustím v opeře/ff a jedou normálně. Ta zmíněná stránka(nyx) padala na GCH v práci i doma. S gg updaterem to asi nesouvisí.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: WinXP SP3, veci co dela googleupdater mas uvedene tady http://www.google.com/support/pack/bin/answer.py?answer=30252&hl=cs&gl=cz
    KOKES
    KOKES --- ---
    PATAMAT: tak mám něco blbě. Dělá mi to tam jeden anigif. Na čem ti to jede? (Visty/XP/Unix)
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    KOKES: Mam ho, pouzivam ho a niceho takoveho co rikas jsem si nevsiml.
    VFISA
    VFISA --- ---
    simvas doporucte nejaky ten derivat chrome.. potrebuju pouzivat jeden chrome na google account a druhej na google apps. d.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam