• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    FROGY: ja az na svuj problem popsany nize sem si na nej hodne zvykla.. libi se mi jednoduchost, zadavani adres, kde staci jen slovo, rychlost, zadny zbytecnosti... akorat co me vadilo tak bylo to ze neslo otvirat ihned soubory, ale musely se ukladat - coz je podle mne podstatnej problem, ale jinak neni ani na co stezovat..
    FROGY
    FROGY --- ---
    ahoj, mohl by mi nekdo shrnout aktualni dojmy z pouzivani chrome? ja to opustil tak mesic po spusteni, kdy mi chybely addons a stabilita mi taky neprisla moc uzasna....
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    http://www.mychromeaddons.com/

    Určitě znáte, ale hoďte to do záhlaví ;-)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    zdravim... dlouhou dobu sem pouzivala verzi 2. x. x. x. a bez problemu, ale od vcerejska na me jen vyskakuji hlasky "prrr, chrome spadl, resart?" ... samozrejme restart nepomaha, odinstalace a preinstalace taky ne, pokud nainstaluju uplne jinou verzi tak je to to same.... nejake rady, napady, zkusenosti pls?:)
    asi se nekam "zazira" do systemu (mam XP) ... ale neni cas to hledat, tze kdybyste nekdo vedel, jak to rychle spravit, budu vdecna :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    _K5_: dik za tip, bohuzel sem tam nejaka stranka je v chrome fakt rozsypana, takze pockam este chvili, ale je to dabelsky rychly!
    _K5_
    _K5_ --- ---
    EDASX: zkus Proxomitron nebo jeho následovníky
    EDASX
    EDASX --- ---
    RATTKIN: dik za info. davam bolsevikovi pul roku nejvic rok =)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EDASX: ne, neda se nic nastavit ani pridat. pridat se da jedine pokud hodne umis programovat javascropt DOM. casem vyjde neco lepsiho..
    EDASX
    EDASX --- ---
    RATTKIN: tak adblock si muzes customizovat - todle ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FAERTIS: jo spoustu reklam to odstrani. ceskych tolik ne, asi jako adblock na FF
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    EDASX: http://www.adsweep.org/
    jeste sem to nezkousel ... ale na forech jsem cetl ze to funguje :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    hele pocitam, ze zadny extensions pro google chrome neexistujou. zajima me teda primarne neco jako adblock - neni ani nejaka super beta pro developery?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: ha, nainstaloval jsem nejakou pochybnou verzi 174.0 z raru, uz to chodi, a zacalo to chodit i v tech starych verzich. Nechapu, ale raduju se.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Prestalo mi v Google Chrome Portable fungovat stahovani. Ulozit stranku jde, ale odkaz, obrazek nebo download ne.

    Zkousel jsem ruzny verze, s cistym profilem atd.

    pri kliku na stahovatelnou linku se dialog "kam to ulozit" vubec neobjevi.. totez pri save link as nebo save image as.

    zaclo se to dit znicehonic.. divny.

    Nejaky napad?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    BUTEO: taktez...
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Neblbnou vám ještě někomu určitý prvky na Facebooku? Najednou ze dne na den mi tak nějak přestala fungovat taková ta lišta dole s chatem a s novinkama. Jakože se mi ještě otevře ta nabídka, ale nemůžu v ní vůbec na nic kliknout. A děje se to jenom ve Chromeu...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ja jsem nasel celkem dobrej adblock: http://www.adsweep.org/ je to jen script, ale plno reklamy zabije
    SIVER
    SIVER --- ---
    MIKROM: a co ostatni dotazy:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SIVER: ale zije..

    rozsireni jsou afaik pouze v beta verzi 2neco a to jeste stejne nevim jak funguje
    SIVER
    SIVER --- ---
    tady to moc nezije co..jeste dalsi dotaz kdyz nekomu odpovidam na nyxu da se nejak udelat to aby kurzor blikal hned za nickem kam hodlam psat? a ne pred nim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam