• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SIVER: ale zije..

    rozsireni jsou afaik pouze v beta verzi 2neco a to jeste stejne nevim jak funguje
    SIVER
    SIVER --- ---
    tady to moc nezije co..jeste dalsi dotaz kdyz nekomu odpovidam na nyxu da se nejak udelat to aby kurzor blikal hned za nickem kam hodlam psat? a ne pred nim?
    SIVER
    SIVER --- ---
    nake doplny ci widgety jsou pro chrome? jako treba autocopy ve ff?:)thx
    SIVER
    SIVER --- ---
    tak na toho spravce uz sem prisel:-D da se nejak zmenit ta barva spravce nebo ta se zmenit neda?
    SIVER
    SIVER --- ---
    lidi pouzivam ff a ted i chrome,ale v chromu zatim neumim moc zmenil sem si vzhled,jak donutim aby kdyz zapnu chrom a mam na zacatku spravce zalozek aby se mi zobrazoval porad? jinak je v necem lepsi nez ff?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    RATTKIN: JJ, to jde když dáš něco jako "vždycky otevřít tento typ" nebo tak. Ale mě jde vážně jenom o otevření, kromě torrentů třeba ještě obrázků, dokumentů a tak.

    Jinak teď před chvilkou se mi stala zajímavá věc. Stahoval jsem něco přes megaupload a tam vyskakují ta reklamní okna nabízející bůhví co. No a přes Chrome se mi namísto reklamy na nějakej program začal ten program hned stahovat, resp. nabídl se ke stažení. Kdybych neměl nastavený "Před stažením se vždy zeptat...", tak už to mám v kompu.

    Celkově stahování, ukládání a otvírání by měli ještě dost pořešit...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BUTEO: nejak sem to nastavil ze se sice stahne ale taky hned zacne torrentovat.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    BUTEO: taky by me zajimalo, par dni uz na to nadavam :)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Je možný při stahování dát nějak volbu "otevřít"? Abych ten soubor nemusel ukládat, pouze ho otevřít (např torrenty apod.)?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    ESTEN: jejda. už to jde :) ten prikaz je až za uvozovkama. Tak to je jina ;) díky moc
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BIHARYS: uvozovky?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    SKORZ: stale nic :( bohužel
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    funguje mi to normalne

    Cil: C:\Users\*user*\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe -incognito
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    ARKIN: 1.0.154.48
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    BIHARYS: Těžko. Zkusím to za chvíli doma a dám vědět.
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    SKORZ: tak se mi to nepodarilo :( neni to treba v tom, ze mam ceskou verzi prohlizece? a ta klauzule bude .exe -utajene nebo tak nejak? Ď.
    SKORZ
    SKORZ --- ---
    BIHARYS: -incognito
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Ahoj. Jde Chrome rovnou nějak spustit a anonymním režimu? Například pomocí nějaké klauzule za exe souborem? (...Chrome\Application\chrome.exe -anonymous) ?Ď.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Gumba: Víc gifů na jednou Chrome nějak nedává - stačí zkusit zdejší Gifový auditko..
    Čtu tady o tom sekání flashe.. taky mi to pořád dělá.. (prakticky skoro každej den)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Jak v Chrome resite zobrazovani animaci? Prijde mi, ze jakmile ma Chrome na strance vic nez dva tri gify, tak se animuji vyrazne pomaleji nez treba ve Firefoxu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam