• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    JOSEF_MASOPUST: Musíš mít. Jinak nemáš vůbec nainstalovaný Google Chrome. Ten se celý ukládá v AppData - Data Aplikací.
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    ROTTWEILER: tam prave nic nemam
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    JOSEF_MASOPUST: C:\Documents and Settings\$user%\Local Settings\Data aplikací\Google\Chrome\User Data
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    asi sem trosku lama , ale kam se uklada nastaveni oblibenejch atd v Chromu , potrebuju reinstalovat a nechtel bych o to prijiti , diky
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    LET_ME_BE: To spíš sedí ke Google Chrome OS :)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Jak vzniklo logo Google chrome:
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    JACHYMKO: Chrome 3.0 už vypadá velice luxusně. Tím nemyslím z hlediska kódu, ale toho co bude umět. Podpora extension na velice solidní úrovni, což z něj udělá, tak trochu Firefox killera. Plus bude multiplatformní.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    EDASX: beta
    EDASX
    EDASX --- ---
    FROGY: je to svizny rychly, sem tam spadne a nektery stranky nezobrazi moc pekne. v3 uz je nebo ne?
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KACHITA: vsak kazdej soubor se musi stahnout, aby se dal otevrit nezavisle na prohlizeci... nebo tim myslis, ze google, neumi "ukladat veci docasne"? jestli je to tak, tak si chrome nezaslouzi nic jineho nez vysmech a udivuj me, ze to jeste neni v nejakejch tech doplncich
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    FROGY: ja az na svuj problem popsany nize sem si na nej hodne zvykla.. libi se mi jednoduchost, zadavani adres, kde staci jen slovo, rychlost, zadny zbytecnosti... akorat co me vadilo tak bylo to ze neslo otvirat ihned soubory, ale musely se ukladat - coz je podle mne podstatnej problem, ale jinak neni ani na co stezovat..
    FROGY
    FROGY --- ---
    ahoj, mohl by mi nekdo shrnout aktualni dojmy z pouzivani chrome? ja to opustil tak mesic po spusteni, kdy mi chybely addons a stabilita mi taky neprisla moc uzasna....
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    http://www.mychromeaddons.com/

    Určitě znáte, ale hoďte to do záhlaví ;-)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    zdravim... dlouhou dobu sem pouzivala verzi 2. x. x. x. a bez problemu, ale od vcerejska na me jen vyskakuji hlasky "prrr, chrome spadl, resart?" ... samozrejme restart nepomaha, odinstalace a preinstalace taky ne, pokud nainstaluju uplne jinou verzi tak je to to same.... nejake rady, napady, zkusenosti pls?:)
    asi se nekam "zazira" do systemu (mam XP) ... ale neni cas to hledat, tze kdybyste nekdo vedel, jak to rychle spravit, budu vdecna :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    _K5_: dik za tip, bohuzel sem tam nejaka stranka je v chrome fakt rozsypana, takze pockam este chvili, ale je to dabelsky rychly!
    _K5_
    _K5_ --- ---
    EDASX: zkus Proxomitron nebo jeho následovníky
    EDASX
    EDASX --- ---
    RATTKIN: dik za info. davam bolsevikovi pul roku nejvic rok =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam