• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    FROGY: To vypadá, že to hledá přes Javascript.
    FROGY
    FROGY --- ---
    neumel by pls nekdo poradit, jak (v jakem tvaru) pridat do vyhledávacích modulů hledání na mapy.idnes.cz?
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    zkousel jsem lehce filtrovat, ale nic kloudneho jsem se nedozvedel. Velmi oblibeny format prednasejicich na VSB je *.pdf a Chrome mi ho v drtive vetsine odmita otvirat. Resil a vyresil uz nekdo tenhle problem?
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    JACHYMKO: dekuji velmi pekne, tim to bylo. Ja spolehal na to, ze je to tady samy odbornik, ktery hned odtusi co lamic muze delat spatne. Nemylil jsem se
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    Pro blbe, jak nahodim kuprikladu ten adsweep do chromu? Stahnu script, hodim ho do slozky c:scripts, a ve vlastnostech chromu prihodim za chrome.exe jeste --enable-greasemonkey. Tak by to melo byt co jsem vycetl z navodu, ale neco je spatne, haze mi to hlasku, neco o neplatne polozce v poli cil.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    adsweep a flashblock, me to funguje dobre
    EDASX
    EDASX --- ---
    PATAMAT: je to furt ten workaround s pouzitim proxy?
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    Existuje uz nejaky elegantni adblock? Neco malo jsem nasel mychromeaddons, ale se svoji anj, nejak nejsem schopny pochopit co kam prijde.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JUANITA: Taky bych ocenil nějakou radu
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    JUANITA: (funguje mi to s flashgetem a monitoringem clipboardu.)
    KUA
    KUA --- ---
    kdo me zbavi uvodni hlasky pod windows 2000, ze Chrome neni kompatibilni se zminenymi windows, ma u me pivo!! :)

    Resilo se to tady? dnes jsem rozchodil Chrome pod 2litrama pomoci tohodle navodu.
    http://nspeaks.com/348/google-chrome-on-windows-20002k-works-with-my-method/
    ale uvodni hlasku uz mi ta utilitka odstranit nechce...
    komu by se to povedlo, ozvete se
    dik
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    jeste jeden dotaz dovolte - lze pri beznem stahovani v ramci chrome zvolit, po kliknuti na stazitelny soubor, aby se otevrel (nebo ulozit nekam do temp a automaticky otvrel), misto beznyho ukladani? dik!
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    da se do chromu integrovat nejaky rozumny download manager, ktery by v ramci stranky slupnul vsechny odkazy (treba rapidshare) a stahl je, s tim, ze se do nej zanese username a heslo (jako flashgot)? diky!
    FROGY
    FROGY --- ---
    GOOGLE: neni lepsi to inzerovat v GW auditku, kde je x poptavek? :)
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    Pokud chce nekdo pozvanku na Google Wave, tak do posty, vcetne duvodu k cemu to chcete vyuzit (Chci to videt neni dostatecny duvod)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Aha, asi Visty, co?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    JACHYMKO: OT - co používáš za vzhled?
    MILIS
    MILIS --- ---
    ESTEN: diky
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MILIS: dev build chromia na debianu se tak chova...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam