• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    jeste jeden lami dotaz souvisejici s predchozim... nejaka nahrada za "kos" z Opery, kam se ukladaji vsechny zavrene stranky, takze kdyz si neco zavru nechtic, nebo to proste jen pozdeji potrebuju, mam to ihned k dispozici...? Prakticka funkce, nicmene ani mezi Chrome Extension jsem nic nenasla, ovsem ma anglictina je trochu chaba, mozna spatne a s kratkou vytrvalosti hledam, proto se predem omlouvam :-)
    DARSAIN
    DARSAIN --- ---
    Mouse gestures su tu hodne annoying, pretoze chrome nepovoluje gestures na niektorych strankach, ako na priklad "New tab", "Downloads", "Extensions", Oficialny web s extensions,... atd

    Stve ma ze tieto stranky nemozem zatvarat gestami :/

    Nevie niekto ako to povolit?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LYCO: na neco takoveho jsem taky narazila, jmenovalo se to StrokeIt... ale zatim se spokojim s gesty v prohlizeci :)
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA: nemas zac :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    FAERTIS: diky, to jsem potrebovala a jaksi nenasla :-x
    JANOS: kafe nepiju, rukou si vetsinou podepiram hlavu pri zirani na monitor :)
    LYCO
    LYCO --- ---
    MARGARITKA: Kdyby to bylo v KDE, tak v KHotKeys se dají namapovat gesta na klávesové zkratky, takže pak můžeš ovládat gesty jakýkoli program.
    Jestli je něco podobného pro Windows nevím.
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA:
    https://chrome.google.com/extensions/search?hl=cs&q=gestures
    a tady z těch rozšíření si nevybereš?
    nebo chceš nějaký celý návod krok po kroku?
    JANOS
    JANOS --- ---
    MARGARITKA: A druhou ruku mas kde kdyz ne na klavesnici? Na hrnku kafe? :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARGARITKA: zkus nejakou extenzi najit na google
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    CASTER: zvyk je zelezna kosile a mysi je to pro mne nejpohodlnejsi a myslim ze stale rychlejsi, nez natahovani druhe ruky na klavesnici :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Tak zrovna novy tab bych rekl ze se nejlip otvira ctrl+t :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    zdravim, nainstalovala sem si Chrome, jelikoz mam hodne rozdelane prace v Opere, tak at se mi to neplete, ale bez "mouse gestures" je hrozne otravne a zdlouhave stale najizdet na listu, kdyz potrebuju otevrit novy list apod.... nasla sem par navodu a programu jak na to, nekdo se tu o tom uz i zminoval, ale nedopatrala sem se odpovedi a navody v aj mi nejak nefunguji... mate prosim nejaky tip, jak do nej ty gesta jednoduse dostat???
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    _OZZY_: Spis to vypada na to, ze na wikipedii se zmenil editor, nez ze by to byl problem chrome.
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    PIGSTER: no tak prece peknej bug, ted uz verze 2
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    PIGSTER: jo jeste se slusi dodat, ze par kusu je tam sproste vykradenejch z firenyxu
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    Firefox ma firenyx a co chrome? Nenasel jsem nic, tak jsem spachal tenhle desnej hack

    http://pigster.afraid.org/nyx-checker.crx

    umi to kontrolovat pocet neprectenych prispevku v booknutejch klubech a autologin po kliknuti, nic vic
    asi to bude desne zabugovany a je to desne prasacky napsany (je to vlastne modifikovanej gmail-checke z ezamplu) ale vasi kocku to snad nezabije
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Zdravim! Mam Chrome 4.0.249.78 a najednou mi pri editovani Wikipedie zacal blbnout... Kdyz zkopiruji text z jineho okna (nebo url) a vlozim do editacniho okna, tak misto vlozeni normalniho textu se Chrome snazi zachovat formatovani textu, coz je na ***
    Take jste se s tim setkali?
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    JACHYMKO: dekuji pekne, prevodnik do bdic uz jsem ve zdrojakach nasel, ale v tom profilu me to nejak nenapadlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam