• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VFISA: Google Chrome is the only browser that automatically translates web pages written in foreign languages. It's a great feature, previously available in Google Toolbar and in a Chrome extension, that's now included in a browser. Besides using the best free machine translation service available today and translating pages inline, Google Chrome uses a language detection algorithm that doesn't require a connection to Google's servers. The language detection library is open source and any developer can use it.

    Prostě si to nenech překládat =)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    VFISA: chromium je OS zaklad chrome
    VFISA
    VFISA --- ---
    Je nejaka OS varianta Chrome? neco co nema ten jejich debilni prekladac (vyskakovaci popuk na prelozeni? Zaroven ale musi umet extensions a sync..

    uz me ten google sere.. nejen ze scanuje moje maily, dokumenty, atd, jeste mi bude scanovat (a s pouziti prelozeni i ukladat) to co si ctu ze zabezpecenejch webu..

    Asi jsem naivni, co?
    SAHIB
    SAHIB --- ---
    a taky je divny, ze mi chrome pise, ze je moje verze aktualni
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    SAHIB: Tak synchronizace záložek tu je, ale nepoužívám to :) ... ostatní fičurinky, nevim co neni ve 4ce a v 5ce jo :)
    SAHIB
    SAHIB --- ---
    FAERTIS: Dik...uz jsem to nasel

    Taky jsem to mazal pres ccleaner, ale bylo mi divny, ze by to chrome neumel a koukal jsem blbe:)

    Btw. Slape na verzi 5 synchronizace zalozek a ostatni ficurinky? Ze bych upradoval :-/
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    SAHIB: Já mam teda pětkovej chrome, ale mám to v /možnosti/pod poklickou/vymazat udaje o prohlizeni/ ... a nebo to jde vyčistit pomocí ccleaneru.
    SAHIB
    SAHIB --- ---
    Jak smazu v Chromu v. 4.1.249.1025 smazu cache a cookies?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    DARSAIN: Presne na tomhle ztroskotal muj pokus o pouzivani Chromu a velmi rad jsem se vratil zpatky k Opere. Bohuzel se mi nepovedlo vygooglit reseni, spis bych to videl, ze neexistuje.
    MINER
    MINER --- ---
    FAERTIS: případně lze smazat historii pouze z konkrétního dne
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    BLACK_ONYX: To jedině když zapneš mód inkognito, tam se neukládá nic, jinak to nejde.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Jak na to, aby se mi neukládala historie?
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA: Jo tak už rozumim, ale pokud vim, tak to nejspíš nejde.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    FAERTIS: jj mne to jede, je tam 8 oken se strankama podle ruznych priorit, ale ja nechcu cekat, az se mi tam nastavi po tom co je 5x otevru a stanou se oblibenymi a pridaji se tam, rada bych si je primo predvolila, coz jde v Opere po kliknuti na prazdne okno (to jedno z osmi), zadas si tam adresu jakou chces... a to mi nejak nejde :) Jinak je Chrome pekny a rychly, celkem si zvykam, akorat to prizpusobovani uz mne nebavi :))
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA: jo :) ... jen ty oblibeny stranky, to asi myslis fastdial, ten by se mel ukazat vzdy kdyz das novou kartu a jestli se ti jenom nezobrazuje po prvnim spusteni chromu, tak se to da nastavit v moznostech. Jako domovskou stranku si nastavit "Použijte kartu Nová karta".
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    FAERTIS: parada diky!!!!
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MARGARITKA: je to vlastne historie, akorat ze zabalena do sikovne ikonky primo na liste... a taky mi nejdou nacpat oblibene stranky do prazdne s vyberem z 8mi nejnavstevovanejsich atd., v Opere si je tam muzu primo predvolit
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    jeste jeden lami dotaz souvisejici s predchozim... nejaka nahrada za "kos" z Opery, kam se ukladaji vsechny zavrene stranky, takze kdyz si neco zavru nechtic, nebo to proste jen pozdeji potrebuju, mam to ihned k dispozici...? Prakticka funkce, nicmene ani mezi Chrome Extension jsem nic nenasla, ovsem ma anglictina je trochu chaba, mozna spatne a s kratkou vytrvalosti hledam, proto se predem omlouvam :-)
    DARSAIN
    DARSAIN --- ---
    Mouse gestures su tu hodne annoying, pretoze chrome nepovoluje gestures na niektorych strankach, ako na priklad "New tab", "Downloads", "Extensions", Oficialny web s extensions,... atd

    Stve ma ze tieto stranky nemozem zatvarat gestami :/

    Nevie niekto ako to povolit?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LYCO: na neco takoveho jsem taky narazila, jmenovalo se to StrokeIt... ale zatim se spokojim s gesty v prohlizeci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam