• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    EDASX
    EDASX --- ---
    EDASX
    EDASX --- ---
    hmm. mam dell shit. ve ver7 to nedela ve ver 8 a 9 jo =(
    neda se nekde sehnat 7.0.517.41, ktera neni portable a pak zakazat updaty?
    EDASX
    EDASX --- ---
    JACHYMKO: hm. tak to mi dela taky. problem bude teda nekde mezi nebo fakt nevim. plati to pro right click i middle click. problem je, ze pouzivam middle click pro skrolovani a dost casto doskroluju na nejakym odkazu a ten se otevre... to je fakt annoyance jak svin... tezko rict, jestli to je problem win nebo spatnyho nastaveni nebo chromu =(
    EDASX
    EDASX --- ---
    jo jenze k mousedown doslo samozrejme jinde...
    EDASX
    EDASX --- ---
    od kdy sakra chrome (a proc uz to jednou bylo fixnuty a ted se to zas sere) bere zvednuti kliku prostredniho tlacitka jako kliknuti???
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    tak ze by to uz spravili? Budu to muset vyzkouset...
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    ESTEN: u mně jede, jak file tak localhost i bez netu
    EDASX
    EDASX --- ---
    ESTEN: works for me...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HARDCABB: co je horsi, chrome nedokaze otevrit lokalni adresu (file:// ani server na localhostu), pokud neni pripojenej k internetu...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    VFISA: ctrl+O koukam taky, ale stejne mi prijde dost ujety ze tam nic takovyho neni v menu
    VFISA
    VFISA --- ---
    HARDCABB: pretahnuti uz na win dorazilo..
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    prosimvas, vidim dobre ze v chrome neni zadnej file -> open dialog, kterym bych si otevrel html soubor z disku?
    KYTT
    KYTT --- ---
    KYTT: Chromium 6.0.472.62 (59676) Ubuntu 10.04
    KYTT
    KYTT --- ---
    najednou mi v Chromiu přestal fungovat Most visited. Tušíte někdo čím by to mohlo být? Přikládám screen...



    EDASX
    EDASX --- ---
    hele od nejaky verze mi chrom zacal reagovat na to, ze kdyz pustim prostredni tlacitko tak se pod tim pusti link v novym tabu ackoliv jsem prostrednim tlacitkem (pouzivam na scroll na ntb) na zadnej link predtim neklik...

    very annoying... jedu v7.0.517.24

    to s tema silent updatama me kapku sere a nemoznost jak easy downgradovat dvojnasob =)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    JACHYMKO: a mas nejaky tip na nastroj na detekci memory leaku?
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    RATTKIN: zakaznik potrebuje provozovat aplikaci, co je hodne narocna na js a jeho rychlost, proto chrome. V aplikaci se casto ajaxem nahrazuji pomerne velke kusy stranky (1MB). Bohuzel chrome si za chvili ukousne klidne 1.5GB pameti a pak jim to cele sleti. Neda se nejak omezit mnozstvi te zabrane pameti? Nebo nastavit castejsi volani garbage collectoru?

    Pripadne nejaky tip, jak udelat ty updaty DOM mene pametove narocne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    INTEGER: chrome ma v ramce cache. ma duvod, proc ram zabira.
    pokud mas malo ram, zkus jiny browser.
    garbage collector ma
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    je nejaky zpusob, jak z js chrome donutit promazat ramku? ma neco jako garbage collector?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam