• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    EDASX
    EDASX --- ---
    ESTEN: tak file nefunguje pro adresy s podivnejma znakama. (mozna cestinou mozna necim jinym)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Set Chrome to Run Flash and Other Plug-Ins On-Demand Only
    http://lifehacker.com/5685352/set-chrome-to-run-flash-and-other-plug+ins-on+demand-only
    EDASX
    EDASX --- ---
    EDASX: priorita je jedna, tak to sem zvedav.
    EDASX
    EDASX --- ---
    EDASX
    EDASX --- ---
    hmm. mam dell shit. ve ver7 to nedela ve ver 8 a 9 jo =(
    neda se nekde sehnat 7.0.517.41, ktera neni portable a pak zakazat updaty?
    EDASX
    EDASX --- ---
    JACHYMKO: hm. tak to mi dela taky. problem bude teda nekde mezi nebo fakt nevim. plati to pro right click i middle click. problem je, ze pouzivam middle click pro skrolovani a dost casto doskroluju na nejakym odkazu a ten se otevre... to je fakt annoyance jak svin... tezko rict, jestli to je problem win nebo spatnyho nastaveni nebo chromu =(
    EDASX
    EDASX --- ---
    jo jenze k mousedown doslo samozrejme jinde...
    EDASX
    EDASX --- ---
    od kdy sakra chrome (a proc uz to jednou bylo fixnuty a ted se to zas sere) bere zvednuti kliku prostredniho tlacitka jako kliknuti???
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    tak ze by to uz spravili? Budu to muset vyzkouset...
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    ESTEN: u mně jede, jak file tak localhost i bez netu
    EDASX
    EDASX --- ---
    ESTEN: works for me...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HARDCABB: co je horsi, chrome nedokaze otevrit lokalni adresu (file:// ani server na localhostu), pokud neni pripojenej k internetu...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    VFISA: ctrl+O koukam taky, ale stejne mi prijde dost ujety ze tam nic takovyho neni v menu
    VFISA
    VFISA --- ---
    HARDCABB: pretahnuti uz na win dorazilo..
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    prosimvas, vidim dobre ze v chrome neni zadnej file -> open dialog, kterym bych si otevrel html soubor z disku?
    KYTT
    KYTT --- ---
    KYTT: Chromium 6.0.472.62 (59676) Ubuntu 10.04
    KYTT
    KYTT --- ---
    najednou mi v Chromiu přestal fungovat Most visited. Tušíte někdo čím by to mohlo být? Přikládám screen...



    EDASX
    EDASX --- ---
    hele od nejaky verze mi chrom zacal reagovat na to, ze kdyz pustim prostredni tlacitko tak se pod tim pusti link v novym tabu ackoliv jsem prostrednim tlacitkem (pouzivam na scroll na ntb) na zadnej link predtim neklik...

    very annoying... jedu v7.0.517.24

    to s tema silent updatama me kapku sere a nemoznost jak easy downgradovat dvojnasob =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam