• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Nepodařilo se načíst diskuzi.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Zdravim, nevykurvilo se vám taky v Chrome youtube? Nejde mi přehrát žádné video, mám místo něj černý rámec. Adblock jsem odinstaloval, jiné rozšíření jsem neupdatoval, a používám Chrome oficiální verzi, žádná beta ani vývojářská. Když stránku repastnu z chrome do záložního IE, jede video bez problému.
    Nějaké nápady? Díky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Google Chrome 14, 15 And 16 Planned This Year
    http://www.favbrowser.com/google-chrome-14-15-16-planned-this-year/
    EDASX
    EDASX --- ---
    Ja mam tendle adblock plus

    https://chrome.google.com/extensions/detail/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

    a nemam problem =) 11.0.696.60 beta
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EVZENECEK: Z ničeho nic v pohodě. Adblock mám, taky a různě jsem s tím laboroval, tak to bude asi tím.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BLACK_ONYX: Mi taky jednu dobu dělala, v mém případě za to mohl pojebaný adblock. Musel jsem vypnout na doméně nyx.cz, a časem přeinstalovat.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Tak mi to neukazuje ani odpovědi ani palce
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Na nyxu mi chrome nenabídne okno "odpovědět, info..." po kliknutí na ikonku. Čím to může být? Jiné prohlížeče bez problémů.
    Čerstvá instalace Vist a aktuální Chrome.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: dev je krize, casto je tam nejakej provar. Stalo se mi, ze sem mel kazdej den tlacitka jinak.
    prejdi na betu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    tak hlasim, ze se mi dnes nabidla "12.0.742.12 dev-m" a je to tragedie, pri prepnuti na jinej panel v nem zustane stranka z puvodnoho, casto nejde scrolovat, klikat a odkazy.. cely to je nejaky pokakany..
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    tak nová ikonka už i na osx
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JUANITA: si admin?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    nedari se mi nainstalovat chrome (i po stazeni 'standalone' verze): chybova hlaska vzdy "0x800405ff" bez dalsiho vysvetleni. googleni problemu zatim nic nevyresilo. umite nekdo poradit prosim? diky.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EDASX: synkni si nastaveni na google, pak to dostanes zpet. krome historie
    EDASX
    EDASX --- ---
    mam betu. smazalo se to kdyz se mi dvakrat vypnul komp kvuli slaby baterce - budu si muset koupit novou =))
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EDASX: nemaz dev?
    EDASX
    EDASX --- ---
    podruhy behem mesice se mi komplet smazaly preference v chrome vcetne vsech extensions. nastesti historie a hesla zustavaj, ale stejne to je neskutecnej voser
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EDASX: padaval mi pri odesilani prispevku na geocaching.cz .. ale uz mi to nakou chvili neudelal..
    EDASX
    EDASX --- ---
    nepada vam v 11.0.x.x obcas chrome kdyz posilate postu tady na nyxu? =))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Sem slepej - kde nastavim moznost "Ptat se pri zavirani vice oken" ? uz se mi parkrat stalo ze sem misto posledniho panelu zavrel omylem celej chrome...
    JOOP
    JOOP --- ---
    ELECTRICFRET: Mas pravdu, bylo to kvuli aktivnimu GPU Accelerated Canvas 2D, po vypnuti uz OK. Uplne jsem na tohle zapomnel. Diky moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam