• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    FROGY: Mně osobně stačí možnost uprostřed zadávání adresy stisknout tabulátor a rovnou napsat, co chci na doméně vyhledat...
    FROGY
    FROGY --- ---
    FROGY: to to vazne nikdo nepouziva.???
    FROGY
    FROGY --- ---
    mohl by mi prosim nekdo poradit, jak v aktualnim rozhrani nastaveni custom search modulu, si zadam aby napr. "m praha" mi otevrelo mapy.cz s vysledkem? mel jsem to v drivejsi verzi nastavene, ale ted to nejsem schopen zprovoznit....sice vidim to rozhrani, kam se to zadava, ale pri zadavani do omniboxu mi to nefunguje.... :/
    SILENT
    SILENT --- ---
    SILENT: tak kdyby po tom nekdo touzil, uz jsem si to vymyslel, URL pro PSJC:

    javascript:document.write('<form method="post" action="http://bara.ujc.cas.cz/psjc/search.php" name="f"><input type="hidden" name="heslo" value="%s"></form><script>f.submit();</script>');

    pro SSJC:

    javascript:document.write('<form method="post" action="http://ssjc.ujc.cas.cz/search.php" name="f"><input type="hidden" name="heslo" value="%s"></form><script>f.submit();</script>');
    SILENT
    SILENT --- ---
    Netusite nekdo, jak si udelat v Chromu vyhledavani pres keyword/custom search, kdyz hledany vyraz neni primo v URL? Firefox to umi, ale udelat treba vyhledavani tady http://psjc.ujc.cas.cz/ se mi v Chromu nedari.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NECROMAN: to se tyka vsech extensions, bohuzel.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MYJKA: ovsem ne vsude, treba na strankach nastaveni aplikace, pluginu, prazdne strance - toto umele omezeni z toho dela ponekud polovicate reseni
    TOM
    TOM --- ---
    MYJKA: přes add on, stejně jako ve ff
    fire gestures, mouse gestures...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Funguje pre Chrome ovladanie mysou? Tak ako v opere?
    NOP
    NOP --- ---
    Nějak se mi nedaří import záložek z FF. V nabídce import mam, ale když dám ok, tak se nic nestane. Neví někdo?

    Díky
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    GONDAR: mam verzi 10 neco a fb beha vklidu
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    tusi nekdo, co se stalo s chrome vs. facebook ? tusim od verze 11 je na fb nepouzitelny (tzn. cca 50x) pomalejsi nez firefox/ie...nyni mam 12.0.742.112..momentalne resim chrome plus firefox zvlast jen na fb, coz je opruz.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    divná věc - poslední dva dny se z chrome nedostanu na code.google.com. V opeře ok. nevíte v čem by mohl být problém?
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    HARDCABB: Jo to je vono, děkuji :-] ...ta možnost se tam myslim objevila až potom co jsem vyzkoušel rady Butea a Evzenecka.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    GIZZZER: mozna..

    There is a super easy way.
    When you are in a page in the language you want Chrome to offer you translation for, right click on the page to bring up the context menu.
    Select "Translate to English".
    This will:
    - translate the page to English
    - reset the setting for that language so that next time you visit a page in that language you will be prompted for translation.
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    Obojí jsem zkoušel... beze změny. Fakt si nevim rady
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    GIZZZER: Odškrtnout, restart a zase a zaškrtnout kolonku v nastavení "navrhovat překlad stránek z jazyka, kterému nerozumím" jsi asi zkoušel, co? :)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    GIZZZER: Střílím od boku, ale zkusil bych vymazat údaje o prohlížení...
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    Zdravím,

    v Google Chrome je funkce, která umí překládat z cizích jazyků celé stránky do češtiny. Když se mi tam u jedný anglický stránky objevila ta lišta, tak jsem zřejmě kliknul na: "jazyk angličtina nikdy nepřekládat" a tím pádem mi to už při návštěvě anglických stránek nedává možnost k překladu. Kde se prosímvás dá nastavit, aby to angličtinu zase překládalo? nebo jak vyvolám tu lištu nebo nějakou klávesovou zkratku... prostě chci aby mi to překládalo angličtinu. Předem díky, snad někdo poradí.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    THE_MIRACLE: ja to delal tenkrat pres AutoIt
    skript pustil IE prohlizec ve fullscreenu (tusim, ze jsem tam laboroval i stim kiosk modem), v session bylo otevrenejch nekolik tabu s webkamerama, a po asi 10 vterinach to simulovalo mackani Ctrl+Tab tak dlouho dokud existoval proces iexplore.exe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam