• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    Lama dotaz: dá se někde v Chromu nastavit to, aby se mi soubor uložil aniž by se objevil v liště stahování ? Nebaví mne to pořád mazat.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RATTKIN: 25 tabu bez potizi.. tipoval bych to na slabej komp :P
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: když jedu jen v jednom tabu, tak to jde dobře. ja si ale prostrednim tlacitkem oteviram fotky do novych tabu a po dvou až třech fotkách se to hrozně zpomalí, po otevření pátýho tabu čekám dvě vteřiny, než začne chrome reagovat. na deviantartu to dělá taky trochu, ale třeba stránka výsledků vyhledávání na googlu to nedělá, tam to jede jak blesk.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RATTKIN: neni. home mi najede okamzite, a kdyz kliknu na nakou fotku tak se na dva az tri skoky natahne cela behem tak dvou vterin
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    chrome je hrozně pomalej na stránce 500px.com. nevíte, co s tím?
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    HONZINFLICEK: nevim no, mam 15.0.874.54 beta a Save as vidim u vsech tech linku - i kdyz to necham prehrat a az na player dam pravy - taky vidim v menu save as - ale ok, hlavne ze vis jak
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    HAKUBJOZAK: Třeba
    Sixty Killaz - Road to the Jungle - poslechnout / stáhnout mp3
    http://mp3.sety.cz/sixty-killaz-road-to-the-jungle-mp3.html
    Začne se přehrávat po kliku na ,,stáhnout set,, kde tedy chybí i uložit jako.


    JUANITA: To ctrl+s funguje :) Dík, už nemusím přepínat na operu....
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    HONZINFLICEK: kdyz se ti soubor v chromu prehrava, stiskni ctrl + s a muzes ho ulozit.
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    HONZINFLICEK: ze ti chybi 'ulozit jako' je divny - muzes hodit link na priklad?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    HONZINFLICEK: no nevim jak a kde se to nastavuje v chrome, ale treba ve firefoxu jsou vychozi akce pro ruzny typy souboru.. asi to bude neco takovyho, ze je tam pro mp3 vychozi voba prehrat..
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Mám problém (pravděpodobně způsobený mým lamstvím) když chci stáhnout třeba set nebo jiný data při kliknutí na link download se mi přehraje místo aby se mi stáhnul, při pravém kliku v GCH chybí ,,uložit cíl odkazu jako,, ....

    Jde to nějak řešit, nebo se s tímhle v chromu hnout nedá?

    musim vždycky přepnout na operu, když s těch setů chci něco stáhnout :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    FROGY: Me to taky funguje, ani jsem o tehle vychytavce nevedel, pouzival jsem to na FF a dost mi to chybelo :) Dik
    SILENT
    SILENT --- ---
    FROGY: mne to funguje, pres pravy click na address bar si dej edit search engines a zkus smazat, co tam je a zadat znova.
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    FROGY: Mně osobně stačí možnost uprostřed zadávání adresy stisknout tabulátor a rovnou napsat, co chci na doméně vyhledat...
    FROGY
    FROGY --- ---
    FROGY: to to vazne nikdo nepouziva.???
    FROGY
    FROGY --- ---
    mohl by mi prosim nekdo poradit, jak v aktualnim rozhrani nastaveni custom search modulu, si zadam aby napr. "m praha" mi otevrelo mapy.cz s vysledkem? mel jsem to v drivejsi verzi nastavene, ale ted to nejsem schopen zprovoznit....sice vidim to rozhrani, kam se to zadava, ale pri zadavani do omniboxu mi to nefunguje.... :/
    SILENT
    SILENT --- ---
    SILENT: tak kdyby po tom nekdo touzil, uz jsem si to vymyslel, URL pro PSJC:

    javascript:document.write('<form method="post" action="http://bara.ujc.cas.cz/psjc/search.php" name="f"><input type="hidden" name="heslo" value="%s"></form><script>f.submit();</script>');

    pro SSJC:

    javascript:document.write('<form method="post" action="http://ssjc.ujc.cas.cz/search.php" name="f"><input type="hidden" name="heslo" value="%s"></form><script>f.submit();</script>');
    SILENT
    SILENT --- ---
    Netusite nekdo, jak si udelat v Chromu vyhledavani pres keyword/custom search, kdyz hledany vyraz neni primo v URL? Firefox to umi, ale udelat treba vyhledavani tady http://psjc.ujc.cas.cz/ se mi v Chromu nedari.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NECROMAN: to se tyka vsech extensions, bohuzel.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MYJKA: ovsem ne vsude, treba na strankach nastaveni aplikace, pluginu, prazdne strance - toto umele omezeni z toho dela ponekud polovicate reseni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam