• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    FROGY
    FROGY --- ---
    PETER_PAN: ad 2) nevim, jaky mas presne potreby, ale zkusil jsi nekdy na strance stisknout pravy mysitko?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: .. patrne se to tady uz resilo ale 3 nastrely klicovych slov mi nic rozumneho nehodili, tak se zeptam :

    1) potrebuji nejak vypnout tu download listu dole, tak aby se tam jiz vice nezobrazovala - stahovani sleduji v samostatne liste "stahovani" a tu listu tam nechci

    2) co se automatickeho prekladani stranek tyce, potreboval bych aby bylo implicitne vypnute a nikde me s nicim nic neotravovalo, ale kdyz potrebuju nejakou stranku prelozit zmacknul bych bud klavesovou zkratku, nebo diky nejakemu plug-inu bych kliknul na nejakej cudl (bo neco takoveho), vybral jazyk a potvrdil .. da se to nejak vyresit ?

    3) existuje plug-in ktery by klavesovou zkratkou danou stranku/zalozku spustil ve firefoxu a zaroven vypnul zalozku v chrome ?

    .. jeste budu samozrejmne hledat jak to resit, ale kdyby to nekdo mel vyresene tak dopredu dik za pripadne namety :-)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    JUANITA: tak v xpckach tohle bohuzel nefunguje, local state jsem nenasla. dokonce ani preinstalovani chromu nepomohlo, tak uz nejak nevim, jedine smazat a nainstalovat chrome znova.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    POZITRON: "Unfortunately, it's not built into Chrome's settings; you have to find a file that Chrome saves to your AppData folder. The file path is:

    User/YourUserName/AppData/Local/Google/Chrome/User Data

    Inside there is a file called 'Local State'. If you open that in a text editor, and search for google.xx, where xx is the domain that Chrome is auto searching, then replace it with the domain you want it to search, things work as expected!

    Note that you should close Chrome before editing and saving the file, otherwise it will overwrite your changes when it shuts down.

    Hope this answer will be easier to find for other people in this situation!"
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    co mam delat, kdyz si chrome porad mysli, ze jsem v norsku? neustale mi cpe norsky verze stranek vcetne googlu a ja nevim, jak bych se toho mohla zbavit. poradite?
    GLUON
    GLUON --- ---
    Tak uz nic, staci zavrit a znova spustit chrome a muzu ty motivy zase instalovat.
    GLUON
    GLUON --- ---
    Pres chrome shop najdu motiv 1 a nainstaluji. Pak najdu motiv 2 a nainstaluji. Kdyz se chci vratit k motivu 1 v chrome shopu to pise ze motiv je jiz pridan do chrome a tlacitko instalace je neaktivni. wtf? :)
    GLUON
    GLUON --- ---
    Kde se da prepinat mezi motivy chrome?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Da se jeste nekde sehnat chrome plugin, kterej umoznil stahovat ze Soundcloudu i veci, ktere meli vyšedlý (nefunkcni) Download?
    Diky
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: nějaké zajímavé novinky?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Chrome 15 je venku, ale to uz asi vite :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    DARKSWORD: Jo tak tohle me taky hodne vytaci, takze kdyby jsi nekdy nasel nakou odpoved, tak se prosim podel.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DARKSWORD: google si asi preje, aby si mel vecnou historii. existuje plugin pro mazani historie "history limiter", ale nevim, jestli omezuje i downloady
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: mam 3,4 ghz quadcore, ale opravdu se to chova, jak kdyz cpu nestaci
    DARKSWORD
    DARKSWORD --- ---
    Lama dotaz: dá se někde v Chromu nastavit to, aby se mi soubor uložil aniž by se objevil v liště stahování ? Nebaví mne to pořád mazat.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RATTKIN: 25 tabu bez potizi.. tipoval bych to na slabej komp :P
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: když jedu jen v jednom tabu, tak to jde dobře. ja si ale prostrednim tlacitkem oteviram fotky do novych tabu a po dvou až třech fotkách se to hrozně zpomalí, po otevření pátýho tabu čekám dvě vteřiny, než začne chrome reagovat. na deviantartu to dělá taky trochu, ale třeba stránka výsledků vyhledávání na googlu to nedělá, tam to jede jak blesk.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RATTKIN: neni. home mi najede okamzite, a kdyz kliknu na nakou fotku tak se na dva az tri skoky natahne cela behem tak dvou vterin
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    chrome je hrozně pomalej na stránce 500px.com. nevíte, co s tím?
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    HONZINFLICEK: nevim no, mam 15.0.874.54 beta a Save as vidim u vsech tech linku - i kdyz to necham prehrat a az na player dam pravy - taky vidim v menu save as - ale ok, hlavne ze vis jak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam