• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    D13
    D13 --- ---
    HAVANA: jedine co sem ohledne tohodle compa za poseldnich par dni udelal je jen to, ze jsem pridal grafiku...ted napriklad vsechno funguje ok
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    D13: zkus anonymni okno, a jestli to nedela tak se podivej jestli si neinstaloval nakej novej addon kterej to rozesral
    D13
    D13 --- ---
    poprosim o radu....poslednich par dni mi v chrome, kdyz si pustim video na youtube apod. blbne nejspis kodek, pac misto obrazu vidim jen zelenou plochu...tento problem se ale v IE neprojevuje....poradil by nekdo jak tuto vadu odstranit?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    VANJA: Jediný, co mě jako laika napadá, je vymazat údaje o prohlížení...
    WILL
    WILL --- ---
    Teď jsem si aktivoval zkušební verzi prémiovky na nyxu a hlásí mi to, že je na stránce nezabečemý obsah, takže to musím neustále odklikávat. Nevíte co s tím?
    VANJA
    VANJA --- ---
    TOM_HOST: jojo, stalo se to kdyz se nekdo chtel prihlasit na mym pocitaci na jeho login, tak dal uz ho to nepustilo, ani me spatky.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VANJA: Mas spravne datum v kompu?
    VANJA
    VANJA --- ---
    cao,
    prosimvas proc mi Chrome hlasi pri loginu na facebook ze "Neplatný certifikát serveru
    Pokusili jste se přejít do domény www.facebook.com, ale server předložil certifikát, jehož platnost vypršela.
    Nemůžete pokračovat, protože operátor webových stránek požádal o zvýšení zabezpečení této domény."

    a jak tuto "featuru" mam odstranit? dik.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    poradi mi nekdo s cim muze byt problem ?
    otevru cizojazycnou stranku v chrome, prohlizec ji prelozi, klepnu na odkaz na strance, nove otevrena strana se taktez prelozi a kdyz se pomoci 'zpet! vratim na predchozi stranu, tak uz se neprelozi a polozka v kontextovem menu "prelozit do jazyka" je nedostupna. refresh nepomaha

    Diky
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Sandbox v Google Chrome konečně padl | ExtraWindows
    http://extrawindows.cnews.cz/sandbox-v-google-chrome-konecne-padl
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Extension Automation Enables Extensions Based on Specific Web Sites
    http://lifehacker.com/5890518/extension-automation-enables-extensions-based-on-specific-websites
    ELFINEER
    ELFINEER --- ---
    Ahoj, zajímal by mě váš názor na mou aplikaci TV program - https://chrome.google.com/webstore/detail/eggkgjblbjpigonjpmblphnackhfigbo, taky vznikla do soutěže :).

    Když si odmyslím vychytávky, kvůli kterým je aplikace nutná (notifikace na pozadí, běh offline se zde řeší lépe než v normálním webu), je pro vás lepší pro ty samé informace (v případě TVp typicky co běží v televizi) chodit do aplikace nebo na web?

    Protože třeba já osobně navštěvuji oblíbené weby tím, že napíšu první písmeno a dám enter, to u aplikace nejde a ani záložka snad ne.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    HAVANA: prave tlacitko na jakykoliv otevreny tab-"pridat do zalozek vsechny karty".
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    umi chrome ukladat relaci?

    ze bych ulozil vsechny taby a moh si je otevrit jindy?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO: nepomaha nepomaha. pomohlo by, kdybych nebyl idiot a nemel to css upraveny uplne v jinym rozsireni, ktery bylo stale aktivni. toz tak. vyreseno.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MIKROM: nepomaha :). vubec nevim co s tim. asi reinstal :).
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KEPASO: Ctrl+F5?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, v chrome inspectoru jsem u jednoho webu zmenil nejaky veci v css a porad s emi tyto zmeny zobrazujou. vymazal jsem udaje o prohlizeni, coz nepomohlo. nevite prosim, jak provest nejakej reset?

    v anonymnim rezimu se mi vse zobrazuje ok.

    diky.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    nejakej klic tam je, ale tim se jen otevrou moznosti a ten nikam pretahnout nejde.. takhle tu listiku zalozek, co tam mam dostat na plochu, at to muzu otvirat z plochy rovnou, ale at je to nejaky maly hezky a uhledny a ne zastupci webu na plose.)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam