• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUTEO: no jo, vidis to, to tam je. (mam 2560x1440, tak sem si toho vubec nevsim :D) Tak to budu aspon pouzivat takhle, kdyz uz se neda vyvolat ta permanenti horni /File/Edit/View/Bookmarks/etc lista. dik
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    DRAGON: V tom případě bych je zkusil zkopírovat do složky "Other bookmarks" a uvidíš, jestli se ti to tlačítko vpravo na tý horizontální liště objeví...
    Btw. Na tý horizontální liště se ti nezobrazuje ani složka "Imported from Firefox"?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUTEO: tam jsou, pod slozkou Imported

    BUTEO
    BUTEO --- ---
    DRAGON: Tím pádem ti bohužel fakt asi nepomůžu, já přešel z firefoxu před třema lety, takže už si nic nepamatuju.
    Nanejvýš můžeš zkusit jít do správce záložek (Ctrl+Shift+O) a podívat se, jak to tam vypadá (a případně zase nahodit screenshot).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUTEO: ja vcera poprve nainstaloval a vsechno importoval z Firefoxu..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUTEO: takhle to mám taky...
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    DRAGON: Tak to je zvláštní. Napadá mě jenom jeden nepravděpodobnej důvod - všechny dosavadní záložky sis ukládal na "Lištu záložek", nikoli do "Ostatních záložek" (ty se totiž vzájemně nepřekrývají). Jinak ti bohužel nepomůžu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUTEO:sakris, to ja tam ale vubec nemam :(
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    DRAGON: V tom případě stále nemám jasno v tom, v jakém ohledu ti nevyhovuje rozkliknout vpravo na té horizontální liště "Ostatní záložky"...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUTEO: moment, ve firefox je neco jinyho ty svisly bookmarks a quick bookmarks (ktery slouzi jen na ty nejnavstevovanejsi stranky). Mne vubec nejde o tu horizontalni listu, jde mi o to, jestli se da udelat nejak to, co sem tipnul na tom obrazku, seznam vsech svejch bookmarku...bohuzel extenzi zadnou nenachazim..
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    DRAGON: Možná mi ten dotaz neni tak úplně jasnej, ale ta horizontální bookmark lišta má úplně vlevo rozklikávací seznam všech bookmarks...
    Pokud jí chceš mít za každou cenu schovanou, tak mě napadá několik věcí. Buď jí přes klávesovou zkratku Ctrl+Shift+B zobrazovat a schovávat podle potřeby, nebo jít přes klávesovou zkratku Ctrl+Shift+O do správce záložek, nebo se poohlídnout po nějakým rozšíření, který ti přístup k záložkám umístí napravo od Omniboxu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOM_HOST: zkousel sem to, deset tabu ve firefoxu 250 mb, ty samy taby v chromu 185 cca ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    No s tim zranim opatrne :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj,
    vcera sem presel na Chrome z Firefoxu a teda je to parada, umi to stejny veci, zere to tak o 1/3 min zdroju a je to strasne rychly :)

    Ale mam s tim jeden problem, ktery se mi nedari odstranit:

    Je mozny nejak zmenit horni listu, abych tam mohl mit sloupek s bookmarkama? Tim nemyslim takovou tu horizontalni quick bookmark listu, ale seznam Bookmarks, kterej je treba ve firefoxu v hornim menu pod Bookmarks.

    myslim toto:



    diky
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    D13: to stejný dělalo v pondělí kolegovi v práci a v úterý už ne. mystery
    D13
    D13 --- ---
    HAVANA: jedine co sem ohledne tohodle compa za poseldnich par dni udelal je jen to, ze jsem pridal grafiku...ted napriklad vsechno funguje ok
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    D13: zkus anonymni okno, a jestli to nedela tak se podivej jestli si neinstaloval nakej novej addon kterej to rozesral
    D13
    D13 --- ---
    poprosim o radu....poslednich par dni mi v chrome, kdyz si pustim video na youtube apod. blbne nejspis kodek, pac misto obrazu vidim jen zelenou plochu...tento problem se ale v IE neprojevuje....poradil by nekdo jak tuto vadu odstranit?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    VANJA: Jediný, co mě jako laika napadá, je vymazat údaje o prohlížení...
    WILL
    WILL --- ---
    Teď jsem si aktivoval zkušební verzi prémiovky na nyxu a hlásí mi to, že je na stránce nezabečemý obsah, takže to musím neustále odklikávat. Nevíte co s tím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam