• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    DRAGON: oni tyhle sluzby na download pry zablokli (resp. uz se to podle licencnich podminek nesmi)...ja zas shanim neco, co by umelo stale jeste stahovat z youtube videa.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, tusite nekdo o nejakym OSVEDCENYM mp3 downloaderu z youtube? vsechno co sem doted mel, tak nefunguje.

    dik
    HEJNEC
    HEJNEC --- ---
    mám ten tentýž problém, už jste někdo přišel na to co se vlastně děje? Jak to vyřešit?

    Díky:-)

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Ahaaa, tak to dela vimium -- "U" neni ekvivalent, ale vlastni (spatna) implementace vimia. Tak to si holt budu lamat prsty na ctrl shift t. Diky, nebejt vas, nikdy na to neprijdu ;)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    RATTKIN: uf. Chromium 20.0.1132.47 mi historii nezachovava..
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    DRAGON: OK, mas pravdu - to jsem zase nepochopil ja, pac pracuju v anonymnim rezimu a at jsem zkousel mackat CTRL SHIT + T - nic se nedelo, vse jsem pochopil az po chvili :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETER_PAN: ESTEN: viz RATTKIN mne to tedy funguje...

    a pro Peter Pan: ok, nevim jak vymazat krizek, jen sem ti chtel napsat, ze kdyz se ti podari neco zavrit, tak ti tohle pomuze, to je cely.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ESTEN: neprijdes, ctrl+shift+t obnovi tab vcetne historie, pokud si mel vyplneny nejaky text do formulare, tak se taky obnovi.
    Ale kdyby sel vypnout zaviraci X, tak by se tam veslo aspon jedno pismenko, ja bych to taky ocenil
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    DRAGON: ne, to jsi nepochopil - ja se chci dostat do stavu ze pri preklikavani mezi jednotlivejma zalozkama se nukliknu a nejakou si nezavru - kdyz jich tam mam strasne moc vedle se be a je strasne malej prostor mezi aktivni plochou zalozky a plochou vyhrazenou pro zaviraci krizek
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    DRAGON: cimz ovsem prijdes o historii v danym tabu. Coz zase hrozne sere me .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETER_PAN: kdyz si ji zavres, tak zmackni CTRL SHIFT + T a mas to.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    PETER_PAN: netusim, ale porad marne hledam extension, ktera zpusobi stejne chovani jako ve firefoxu, kde se zalozky pri jejich velkem mnozstvi nezmensovaly, ale dalo se koleckem mysi pri najeti nad ne scrollovat..
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: .. jde v Google Chrome nejak zrusit zaviraci krizek v jednotlivych zalozkach ? .. tak aby to slo zavrit jen prostrednim tlacitkem, nebo prave tlacitko a vyber z nabidky .. jde o to ze bezne pracuju s 30-40 zalozkama v jednom okne (+ BTW nekolik oken) a kdyz prepinam mezi jednotlivejma zalozkama tak se obcas (jak jsou malinke) prekliknu a nejakou si zavru
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    TOM: Mno, kazdej ma pravo videt svet jak chce. :) Ja to tak tragicky neberu.
    TOM
    TOM --- ---
    MICKEY_MOUSE: v olbřímí červami prolezlé megasračce jménem Adobe (podobných rozměrů, jako je z admin pohledu Apple)
    aneb nebohé prohlížeče za nic nemůžou, musíme skřípat zuby na jiném hrobě :(
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    EVZENECEK: já donedávna používal Mozillu a ta mi začala dělat přesně to, co píšeš - POKAŽDÝ když se objevila stránka s Flashem, šel browser do kytek. po pár dnech jsem to nevydržel a přešel na Chrome, kterej mi funguje zatím bez chyb. tak teď nevím, kde může být chyba.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    HOLAKAC: Taky mi to dělá, ale mnohem hůř. Při každé návstěvě webu, který vyžaduje spuštění Flashe, plugin spadne a na chvilku se sekne celý prohlížeč. Nefungují žádná videa etc.
    Smazat vyvažovací paměť a cookies webů a pluginů jsem zkoušel, efekt 0. Ví si někdo rady?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mate problemy s videama ? Na nekterym strankach mi chrome odmita prehrat videa, napr. na moviezone.cz, youtube funguje, random weby tak ze 70%. Pri skopceni url do ie/ff funguje bez problemu :(

    flash Verze: 11,3,300,265
    Shockwave Flash 11.3 r300

    Chrome 20.0.1132.57
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: pozde, uz sem si vytvoril novy windows profile a prehazel veci, ten Canary by urcite pomohl, tak aspon vim do budoucna :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Chrome Release Channels - The Chromium Projects
    http://www.chromium.org/getting-involved/dev-channel/

    muzes zkusit jako prvni canary build, bezi ve vlastnim profilu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam