• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jak přinutit chrome, aby po spuštění předešlé instance třeba s dvaceti tabama načetl jenom ten aktuání a ty ostatní načítal až v případě, že se do nich přepnu. tak to má defaultně od jisté verze firefox, ale začal mě poslední dobou srát, tak přecházím na chrome a tohle by se mi hodilo
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    How To Speed Up Google Chrome & Optimize The Browser! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BJwHIGiumS8
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: tak potvrzuju. uz to nepada.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    MRTVY_KENNY: s tim sem se uz taky setkal, deaktivoval ale mam pocit ze mi to moc nepomohlo :( a navic kdyz sem koukal do pluginu ted nedavno, tak tam ani uz nebylo "flash (2 files)", jeko predtim - jeden z nich byl IMHO ten pepflash...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jo a dale mi padal chrome na hubu kdyz si chtel sahnout na souborovy system (tzn otevrit soubor, nebo ulozit). musel jsem to udelat jako uplne prvni akci pred otevrenim nejakeho tabu (ctrl+s treba).
    nemel jsem cas to overit, ale prijde mi, ze ten ukon nize vyresil i toto. potvrdim vecer.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ZORBEN: mi pomohlo:
    about:plugins
    a disablovat pepflashplayer.dll (je to pri rozbaleni vpravo nahore v ramci Adobe Flash Player)

    jinak ten zvuk mi blbnul u streamu (youtube) hlavne, kdyz jsem delal neco v jinem tabu. od te doby v cajku. tohle same jsem resil u rodicu, kteri maji prehistoricky pocitac, uplne jiny druh pripojeni a delalo to to same.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    tak a uz me to vskutku vytaci..prosim o radu...tusi nekdo o extension (nenasel jsem), ktera umozni _nezmensovani_ tabu pri jejich velkem mnozstvi a misto toho ma moznost scrollovat mezi nimi "doprava" stejne jako to bylo ve firefoxu ? nejake tab extenze jsem zkousel, ale vetsinou prehlednost naopak dale ubiraji..
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZORBEN: 1. bych změřil rychlost připojení 2. bych vyzkoušel víc prohlížečů 3. bych to vyzkoušel na jiném připojení

    nakonec třeba zjistíš, že se ti rozesral driver síťovky, nebo router
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    PHOBOS99: no...to je dobra otazka :) asi to, ze v nem nastava problem se stremovanyma videama,,,v mozile mi to prislo lepsi...ale moc sem to netestoval, mozna to byla jen lepsi chvile PC
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZORBEN: a to tě vede k tomu, že je problém s chromem?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    UPC, rychlost nevim, ale asi 20Mb...paradoxne na kabelu to blbne, pres wifi to na ntbk jde dobre....s nicim jinym problem nemam co se netu tyce
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ZORBEN: jakej mas doma net? si na wi-fi, nebo na kabelu?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ERED_MITHRIN: zvukovku bych z toho vyloucil z toho duvodu, ze vse krome streamovych videi je OK,,mam Mayu44, s ovladacem nikde jinde problem nebyl...ja podezrivam prave bud flash v chromu nebo mi tam dela neplechu spojeni s nakym jinym programem, ale to fakt neumim rict kterej by mohl vadit...
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    ZORBEN: ok, v tom pripade to asi nebude chromem :) zkousels novejsi ovladace ke zvukovce? instalovals neco okolo doby, kdy se ti zacal zvuk sekat?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ZORBEN: nebo jestli to je tim, ze uz pocitac je duchodce, ale pamatuju si ze driv to bylo v pohode...
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ERED_MITHRIN: divny je to, ze v praci i doma sem prihlasenej ke stejnymu cloudu (nebo jak se tomu rika - proste ze to mam synchronizovany - i doplnky) a v praci to vse funguje vpohode, doma ne...takze tim to nebude
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    ZORBEN: jj, incognito = anonymni rezim :)

    jaky doplnky pouzivas? chrome by je nemel potrebovat, vzdyt po instalaci nema zadne. ja jsem treba zjistil, ze za vetsinou chyb na strankach stoji adblock, takze ho mu urcite stranky davam do whitelistu (aby se na nich nespoustel). dost mozna mas nejakej plugin, kterej ti nedela dobrotu s flash videama. vypni opravdu vsechny a zkus chybujici video znovu.

    otazkou je, jestli ti nefunguji flash videa na konkretnich strankach, nebo ti zlobi flash vsude? nebo je to spojeno s nejakym konkretnim prehravacem flash videi?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    RATTKIN: IE nechci z principu...zkusil sem mozillu a prijde mi ze to prehravalo lip...ale pro me je chrome No1 tak bych byl rad abych ho mohl pouzivat na vse...vyzkousim ty beta a dev verze jak pises :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    flash není třeba mít instalováno, chrome ho má v sobě.
    zkus beta nebo dev verzi
    zkus IE (tady je třeba mít flash instalováno)

    mám večer streamování z ČT taky někdy blbne, když všichni ostatní koukaji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam