• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    FROGY: na idnes nechodim, ale ze zvedavosti jsem si stranku nacetl a i kdyz taky pouzivam adblock, reklamu vidim. jelikoz nevim o tom, ze by adblock umel zprisnit blokovani reklamy, tak by me zajimalo, cim to je, ze ty tu reklamu nevidis...

    aha! tak uz vim :) jsem uplne zapomnel, ze adblock ma jeste navic filtry pro konkretni zeme...

    NECROMAN: vlez do nastaveni adblocku a v zalozce filter lists si zaskrtni additional czech and slovak filters a reklama ti zmizi (tak jako mne :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    NECROMAN: ja mam adblock a nic nevidim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nejaky tip na dobry adblock pro Chrome, ktery by odfiltroval i tu reklamu okolo na idnes.cz? Fakt me nebavi koukat se na Ondrasovku a Bilou :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MIKROM: stěžoval :) dík
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    DRAGON: super, diky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKEY_MOUSE: presne tak, objevi se ti po prihlaseni. jedinej problem jsou hesla: uz se mi stalo, ze je chrome vsechny zapomnel. a co jsem tak procital pri te prilezitosti fora, tak se to stalo hodne lidem. takze si je radsi nekam ukladej, aspon ty dulezity.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    chci se zeptat, jak je to se zálohou záložek v Chromu. je to potřeba nějak řešit, anebo to mám někde uloženo na svém Gmail účtu a po přihlášení se k Gmailu na jiném počítači nebo po reinstallu se mi záložky automaticky objeví? Díky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ERED_MITHRIN: pokud sedíš na firemním kompu připojený k firemnímu netu, tak bych si o soukromí iluze nedělal.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    RATTKIN: neni nezakonny takhle sledovat zamestnance? vim, ze par let zpatky se to resilo, ale od te doby samozrejme netusim, jak to dopadlo, natoz jak to vypada tedka
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SIMCIIQ: v Exploreru je InPrivate, ale nevím, jak se to jmenuje v české verzi

    SIMCIIQ: No já jen, že manželka pracovala ve firmě kde byly dohromady 3 zaměstnanci a šéf měl na svym počítači 3 okna kde viděl v reálným čase jejich monitory, a celej den je sledoval. ten monitorovací software stojí asi 5 tisíc.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MICKEY_MOUSE: díky.. funguje :) a jak ochránit explorer? též ctrl+shift+n ?
    RATTKIN: my jsme pidi firma, žádný IT oddělení nemáme.. každopádně tohle risknu :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SIMCIIQ: Pokud si na firemním internetu nebo firmemním počítači, může Šéf vidět všechno (pokud to má IT oddělení nastaveno). To platí i pro SSL zabezpečené stránky.
    Pokud potřebuješ být anonymní, surfuj ze soukromého telefonu.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    je to režim, kterej po tobě nezanechává stopy. přesně co chceš.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    SIMCIIQ: jo. zkus to, hned to pochopíš.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    FROGY:
    MICKEY_MOUSE: eh no moc nevím, co to znamená :D a kdy tuhle zkratku použít.. když si zapnu prohlížeč?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    SIMCIIQ: nepomůže používat anonymní režim prohlížeče Ctrl+Shift+N?
    FROGY
    FROGY --- ---
    SIMCIIQ: ctrl+shift+n ?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Prosím, můžete mi poradit, jak zablokovat historii, jak na chrome, tak na exploreru? Nebo je možnost, jak zablokovat prohlížeč, aby šéf nemohl vidět, kam lezu na stránky? Mám pocit, že mě sledují :D a nebo paranoiu :)
    Už mě nebaví denně mazat historii.
    Díky
    AYOW
    AYOW --- ---
    KACZER: dekuju
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AYOW: Vidět s tvrdým y jsem neviděl od základky :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam