• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: prosimte a pod cim konkretne to mam hledat? Sel sem na google acount pod security, ale nikde tam zadnou moznost smazat "jeho chrome" nemam...



    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAGON: V nastavení Google účtu, zabezpečení a tam jsou hesla a oprávnění pro jednotlivé aplikace, tak smazat jeho Chrome. Možná to je jen u dvoufázového ověření. Jinak taky tipuju ten chrome sync, je to v nastavení chrome.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dokonce jsme zkusili takovou vec, ze sme se logly kazdej druhymu na komp a v nastaveni sme dali "smazat ucet na tomto pocitaci" a pak se logly pod svym. Porad to samy.

    kurva to me strasne sere :(((((
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: to sem prave udelal uz asi dvakrat od te doby, jestli tedy myslis ucet ke google accountu.


    JANOS: to znamena, ze to vypnu a na notebooku budu mit jine zalozky nez na desktopu? to neni dobry reseni, tohle totiz nechci, aby se stalo.
    JANOS
    JANOS --- ---
    To vypada na google chrome sync. VYpni si v nastavenich chrome syncovani uctu...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: jako první si každý změn heslo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: nikoliv. pokud ja na bratrovym pocitaci smazu heslo k napriklad facebooku, tak bratr se k memu facebooku stale muze prihlasit. nechapu, ale je to tak. smazat u mne sem to nezkousel, ja nechci mit smazany hesla, rad toho heslovyho spravce pouzivam. proste ty nase accounty jsou nejak propojeny a ja nevim co s tim.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: v takovem pripade by melo postacit nerelevantni hesla smazat, coz?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: ted koukam ze ve spravci hesel vidim normalne svoje i jeho dohromady :(

    cookies nepomahaj, to sem zkousel uz..
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: to je hodne divna situace... zkousels mazat cookies? tim by se to melo podle me vyresit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosimvas resim takovou svizelnou situaci. Ja a bracha mame kazdej svuj login do google chrome(proste google account). Jednou sem se u nej doma prihlasil na chrome pod svym uctem, jeho odhlasil a sebe prihlasil. Pak kdyz sem odchazel, tak sem se odlogoval a hotovo.

    Od te doby mame ten problem, ze ja treba u sebe na pocitaci vlezu na seznam.cz a automaticky sem prihlasenej v jeho inboxu, on vleze na facebook a normalne vidi muj login a heslo a muze se lognout a tak dale... autofill emaily mame shodny, ja tam vidim jeho kamose, ktery se prihlasili nekdy na jeho kompu...

    strasne me to sere a nevim jak to odstranit. muzete mi prosim poradit jak na to? existuje nejakej "google account cleaner" ve kterym si treba vyberu co chci ponechat kde za logovani, jaky ucty a tak dale? Tohle je fakt nesmysl :/

    dik moc
    FROGY
    FROGY --- ---
    NECROMAN: jak jsem psal nize, opravdu jsem sam overil, ze to ten prolink neodstrani (aspon u nekterych stranek na iDnesu)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    FROGY: zkusil jsem easilist czech and slovak, ale porad me to naviguje pryc, kdyz na idnes kliknu byt na prazdnou plochu okolo hlavniho obsahu.
    FROGY
    FROGY --- ---
    JOOP: nojo, HP jsem nezkontroloval - mas pravdu, ale u jinych podstranek uz to nemam. kazdopadne na ty kraje neklikam vubec, ani omylem ;)
    JOOP
    JOOP --- ---
    FROGY: Konkretni URL je www.idnes.cz :) V tuhle chvili tam mam modre pozadi, na ktere kdyz kliknu, presmeruje me to na o2tv.cz
    http://img842.imageshack.us/img842/8954/klmm.png
    FROGY
    FROGY --- ---
    JOOP: nevim, asi by to chtelo konkretni url, o ktere mluvis, zkousel jsem u ruznych rubrik a clanku klikat na ty boky a nikde nic...
    JOOP
    JOOP --- ---
    FROGY: Reklamy to sice blokuje, takze je nevidis, ale porad je tam aktivni link.
    FROGY
    FROGY --- ---
    NECROMAN: hele ja to adblockem blokuju. ve fitrech mam "adblock", "easylist" a "czech and slovak"
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite o nejakem adblocku pro chrome, ktery by dokazal odstranit i postranni reklamy na idnes.cz tak, ze i kdyz kliknu na prazdnou plochu, tak aby to neotviralo extenri linky? Jak Adblock tak Adblock PLus sice odstrani postranni bannery, ale link tam zustane a mnohokrat za den se mi stava, ze tam omylem kliknu.
    MINER
    MINER --- ---
    GHOSTDOG32: nakonec stačilo promazat jenom bing.maps.com v page history
    MINER
    MINER --- ---
    Chrome mi najednou začal doplňovat maps na maps.bing.com místo maps.google.com, který používám. Doteď nabízel to, aniž bych nějak začal na bing lézt. Zoušel jsem i několikrát vlézt na maps.google, aby to přespal, ale drží se tam.

    Jak se to může stát? Nemám bing v bookmarks ani vyhledávání ani ho nepoužívám a nejde to ani nikde smazat..

    Nevíte někdo, jak to dostat do původního stavu, aby mi první nabízel google a mohl jsem to jen odpálit? Díky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam