• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    FROGY
    FROGY --- ---
    EVZENECEK: mne to vyresil NECROMAN
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Nedá se nějak odstranit v liště záložek ten novej odkaz na "Aplikace"?
    MINER
    MINER --- ---
    MPOS: Hm, tak to funguje jenom na Macku (Jabko+Shift+T) i po vypnutí a zapnutí Chrome. Myslel jsem, že na Win je to stejný jen s Controlem...
    MPOS
    MPOS --- ---
    MINER: To sem zkousel a nefunguje to. Po zavreni browseru a opetovnem zapnuti mi ctrl+shift+t nic neotevre.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MINER: uz to mam, v chrome://flags/ najdete #enable-instant-extended-api a nastavit na Disabled
    FROGY
    FROGY --- ---
    FROGY: a navic zasili hloubs linky na aplikace, coz me sere
    FROGY
    FROGY --- ---
    hehe, taky jsem si rikal, proc mi cpou ten doodle a vyhledavaci pole, kdyz uz leta pouzivam na vyhledavani omnibox
    MINER
    MINER --- ---
    MPOS: Historie. Taky funguje Ctrl+Shift+T: po restartu otevře celé okno s naposledy zavřenými taby, ne jen tab po tabu.
    MPOS
    MPOS --- ---
    Nevi nekdo kde najdu stranky ktere jsem mel otevrene pred vypnutim chromu? Ted je dole napsano Chrome byl aktualizovan,. Fakt bych to potreboval protoze sem mel otevrenych asi 30 stranek.
    MINER
    MINER --- ---
    NECROMAN: Obávám se že to prostě posrali a myslej si, že ty jejich malůvky jsou to nejdůležitější, co všechny zajímá:(
    Taky jsem se toho snažil zbavit, ale v settings jsem nic nenašel.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mozna jen blbej dotaz, da se ted v tom novem Chrome vzhledu "New page" zrusit to vyhledavaci pole pres pul stranky a zvetsit nahledy ikon?
    A kdyz jsem u tech ikon jako nahledu stranek, da se v Chrome podobne, jako v Opere treba libovolne odebirat a pridavat polozky, mit jich tam vice nez 8 nebo manualne refreshnout ten nahled, co na nich je?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: to prvni mam spravne, mam tam svuj email. to druhy nevim, kde najdu, ale co tak na to koukam z tveho screenu, k cemu by mi to pomohlo?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAGON: myslel jsem tyhle dve veci




    JANOS
    JANOS --- ---
    DRAGON: Review permissions na spodku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: prosimte a pod cim konkretne to mam hledat? Sel sem na google acount pod security, ale nikde tam zadnou moznost smazat "jeho chrome" nemam...



    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAGON: V nastavení Google účtu, zabezpečení a tam jsou hesla a oprávnění pro jednotlivé aplikace, tak smazat jeho Chrome. Možná to je jen u dvoufázového ověření. Jinak taky tipuju ten chrome sync, je to v nastavení chrome.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dokonce jsme zkusili takovou vec, ze sme se logly kazdej druhymu na komp a v nastaveni sme dali "smazat ucet na tomto pocitaci" a pak se logly pod svym. Porad to samy.

    kurva to me strasne sere :(((((
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: to sem prave udelal uz asi dvakrat od te doby, jestli tedy myslis ucet ke google accountu.


    JANOS: to znamena, ze to vypnu a na notebooku budu mit jine zalozky nez na desktopu? to neni dobry reseni, tohle totiz nechci, aby se stalo.
    JANOS
    JANOS --- ---
    To vypada na google chrome sync. VYpni si v nastavenich chrome syncovani uctu...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: jako první si každý změn heslo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: nikoliv. pokud ja na bratrovym pocitaci smazu heslo k napriklad facebooku, tak bratr se k memu facebooku stale muze prihlasit. nechapu, ale je to tak. smazat u mne sem to nezkousel, ja nechci mit smazany hesla, rad toho heslovyho spravce pouzivam. proste ty nase accounty jsou nejak propojeny a ja nevim co s tim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam