• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    MIKROM: Aaaha. Cili chrom ted nepodporuje UTF-8. Napadlo me zmenit ho, ale na to jsem nemela dost odvahy :) tedy odkladam jabko a jdu menit obrazky :)))
    Diiiky dobra zarovko
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    JITTUE: Jo, dělá mi to už pěkně dlouho, řešil jsem to v auditku nyx skinů. Je to něco s fontem, protože ty palce atd nejsou obrázek, ale unicode znak. Třeba koš mi jde. Zkoušel jsem nějaký font s těmahle paznakama a bylo to lepší, nikoliv stoprocentní
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    GHOSTDOG32: myslíme stejně :) taky jsem si toho modráka všimla, jsem v naprosto totožné situaci, akorát, že já mám na google napojené komplet vše, nejen záložky. Tak zatnem zuby, chvíli budeme špačkovat a voni to ti kluci chromový daj snad brzo do kupy ;)
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    GHOSTDOG32: mě už to zlobilo minulý týden, ptala jsem se už povolaných v auditku, ale netušili [ JITTUE @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    v mozille funguje vše jak má, mě minule pomohl reinstal, ale dnes ani ten ne
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    GHOSTDOG32: asi jsi nějak neřešil co s tím, viď?
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    Cuz mate nekdo posledni tyden problem s chromem, ze vam u nyxu neukazuje ikony palcu atd vsechny, co jsou uplne vpravo?
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    neznáte někdo nějaké rozšíření, které dovede vyhodit streamované video do samostatného okna? Vím, že to umělo rozšíření chrome extension toolbox, ale na chrome storu už ho stáhli (nevim proč).
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    řešíte někdo pls problém s přesměrování na yahoo a s hláškou o dns server error? Mi to dělá zcela náhodně... Uź mě to začíná srát stejně jako škubání yt videa při načítání čehokoliv jinýho...
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    GALENIUS: Ja sice IE nepouzivam, ale sprava bookmarks je v chrome zoufala .. mam kolem 3000 zaznamu v bookmar a proste musim na tu vetsi sadu pouzivat FireFox, ale ani to neni idealni.
    O tom Total Commander plug-inu slysim poprve, treba si prevedu bookmarks do IE a konecne ten SW k necemu bude :-) Povez mi o tom vic, pls.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zvlastni, mne to nefunguje..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZORBEN: jupí díky - v rozšířeních jsem zkoušela hledat, ale nějak jsem tohle nenašla.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Asi před měsícem se mi v chrome v liště z pravého tlačítka objevovala možnost kromě vyhledat v google taky vyhledat obrázek pomocí google.

    Včera jsem nějak měla záchvat čištění počítače od natahaných rozšíření, cookies a podobných věcí a zároveň se stáhl nějaký větší balík aktualizací. V rámci této očisty mi tato možnost zmizela.

    Chci jí zpátky, ale nevím jak jsem jí získala - tušíte někdo, co musím udělat?
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    zdravim. existuje doplnek pro chrome, neco jako smart ,,swiftkey,, klavesnice pro android, ktera nabizi slova ze slovniku? jenom teda bez ty sw klavesnice, kterou zastoupi klasicka hw. diks
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GALENIUS: to je zajímavý set up. já jsem manželku migroval před lety na Chrome a tak by se ji synchronizovaly záložky do tabletu, ale záložky stejně moc nepoužívá.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    RATTKIN: Primární jsou tři důvody, i když jich je víc:
    1) Na pracovní věci používám IE, mám tam nainstalovaní i Firefox, dostat se do IE favorites = nulová duplicita. Doma zase IE používá manželka. Takže to samé, můžu jí ukládat zajímavé bookmarks přímo sem.
    2) Skvělá možnost správy Favorites a jejich třídění přímo v Total commanderu bez nějakých Správců záložek, co mají jednotlivé programy.
    3) Přenést Favorites na jiný počítač = Copy&Paste.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GALENIUS: poradit ti neumím ale zeptam se co se ti na ie favorites tak líbí.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    GHOSTDOG32: Ale to je import záložek do Chrome. To vím a to nechci. PlainOldFavorites pracuje PŘÍMO s Favorites od Exploreru. Bez XMarks a podobných prostředníků.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    AVE.
    Nevíte jestli existuje pro Chrome nějaké rozšíření, které by umožňovalo přímo pracovat s Oblíbenými položkami z Internet Exploreru (soubory *.url) - ukládat do nich, otvírat je.
    Firefox má PlainOldFavorites, který to umožňuje a to je jediný doplněk, který mi brání Chrome byť jen zkusit.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    FROGY: dík! jsem to přehlíd. To je ideální řešení
    FROGY
    FROGY --- ---
    KOOTCHA: tohleto nechces?
    NECROMAN: + normalne homepage google.com?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam