• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    JEREMIUS: já takhle používám Chrome a Chromium. A 2 téměř stejné aplikace na 2 accounty mi vyhovují asi nejvíc.
    FROGY
    FROGY --- ---
    JEREMIUS: tak ja jestli te chapu spravne, tak zda to vidis v oknech nebo tabech je uplne irelevantni - zkus tohle
    How to Use Google Multiple Sign In: 6 Steps (with Pictures)
    http://www.wikihow.com/Use-Google-Multiple-Sign-In
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    FROGY: Každý tab jiný bych určitě nechtěl. Potřebuji to mít rozdělené na okna. Ale mně to tedy nefunguje ani v rámci oken. Když otevřu nové okno, jsem stále přihlášený ke svému účtu. A při kontrole nastavení tam volbu, která by něco takového umožňovala, nevidím.
    FROGY
    FROGY --- ---
    JEREMIUS: ja pouzivam bezne v jednom okne v ruznych tabech odlisne zalogovani, kdysi jsem to musel primo povolit, nevim, zda to dnes neni mozne automaticky...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Chtěl bych mít vedle sebe 2 okna Chrome, v každém používat jiný Google Account. Jde to nějak udělat?
    Zkoušel jsem, že by to šlo pomocí anonymního okna. Ale ty potřebuju občas pro testování, takže si anonymní okno nemůžu "zaplácnout" nějakými cookies atd.
    Ještě mě napadlo zkusit Chrome + nějaká odnož Chromu, co používá jeho jádro (nová Opera?)
    Je nějaké lepší řešení?
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: nastavit profil pro takove navstevy nebo jim nabidnout jinej prohlizec, kde nemas lastpass ani cookies :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: tak jasny, to jim nezabrani pustit si chroma :) neva, diky, budu pouzivat master
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: já jim dám incognito okno kde lastpass není, nebo ie
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: a to je jasny, to delam taky, ale prijde k tobe navsteva a chce se na neco podivat, tak mu reknes "sorry, fakt ne" ? ja teda je k tomu pocitaci pustim :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: zaškrtnul si, aby se pamatovalo. Taky si můžeč nastavit 2nd factor auth.
    btw odcházím od počítače = windows+L nebo co máš za operační systém
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: no mne ho to nenabizi, tak nevim. Ale jako to co pises je logicky no :) zkusim si to ponastavit. dik
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: nedokazu si predstavit vesmir, ve kterym by spravce hesel nemel hlavni heslo ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: aha, takze lastpass ma masterpassword? to je trosku jina informace, nepodarilo se mi ho najit (po me to master nechce), dik :)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: kdyz zavres prohlizec, tak se nikam s lastpassem nenalogujes, dokud znovu nezadas sve hlavni heslo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: jasny, ale ja lastpass mam a funguje to tak, ze ty hesla to normalne doplnuje, tak v cem je ta ma ochrana? Nejde mi o to, ze se ty hesla dozvi, jde mi o to, ze se mi nekam zaloguje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: pokud ti někdo sedne ke kompu, je to v pici. nainstaluje ti keylogger,screengrabber atd. nemá cenu si hrát na paranoiu, pokud to nemyslis vážně :) vstup do valutu se da nastavit, ze vyžaduje znovu ověření.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: kdyz mas lastpass, neni duvod mit hesla ulozena v chromu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: last pass ale nezabrani nekomu, kdo si sedne k mymu kompu, aby si nekliknul na prehled hesel v chromu, ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: ne Chrome to neřeší, udává důvod, že se to stejně dá dešifrovat, protože hesla musejí být zpětně čitelná. lastpass
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, jakym zpusobem se da ochranit seznam ulozenych hesel v chromu? Neexistuje neco jako Master password, na ktery se me to zepta po startu chromu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam