• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Zapnutý Chrome mi žere cca 50 % CPU a vypnutý cca 30 % ... Co s tím?
    TOM
    TOM --- ---
    MICKEY_MOUSE: jj, nějak se destabilizoval...
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Poslední cca tři týdny mi padá Chrome na tabletu (Android 4.4.2). Každé druhé spuštění končí tím, že Chrome ani nenaběhne a sletí. Dřív to nikdy nedělalo. Začlo to taky někomu dělat?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NOP: tady se to resi http://goo.gl/HZS2dT
    NOP
    NOP --- ---
    KEPASO: Já nikde nic duplicitně nemam.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO, NOP: tak pisma jsem promazal v nouzovym rezimu i v rezimu klasickym pri prihlaseni do svyho uctu. a nic :(.

    zvlastni je, ze kdyz mam nouzovej rezim s praci v siti a zapnu nyx, tak je vse ok. zvlastni. ale vyresit to musim, je to hrozna pruda.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NOP: a ja uz mozna vim proc. pouzivam win a ve fontech jsem si vsiml, ze veskery pismo se mi zduplikovalo, pricemz nazvy byly doplneny o „_0“.



    nyx pouziva verdanu. stejnej problem mam u wordpressu, kterej pouziva pro psani postu georgiu, ktera je taky zduplikovana. zvlastni je, ze u vsech pisem jsem tuto duplikaci odstranil, ale u tech nejzakladnejsich pisem (arial, tahoma, verdana, consola, georgia...) mi to nejde smaznout. tak jeste zkusim rezim nouze.

    schvalne s epodivej, jeslti mas stejnej problem. teda pokud mas win. ale treba u mac to bude podobny.
    NOP
    NOP --- ---
    KEPASO: Mně nedávno taky, měl jsem zato, že to Nyx změnil font, ale prej ne. Stále jsem si nezvykl.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    dnes mi chrome zmenil na mnoha webech pismo, uplne ignoruje css. vsiml jsem si zmeny nastaveni v nastaveni jazyku, ale osobne jsem nic nezmenil. pak jsem si vsiml zmeny v inspectoru. v kontextove nabidce zmizlo „copy as HTML“. to me az tak netrapi, ale to pismo teda jo. na nekterych webech se mi zmensilo a je necitelny.

    chrome/firefox
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/24802688/Screenshot%202014-10-22%2017.27.53.png

    stalo se vam to taky?
    JON
    JON --- ---
    Setkal jste se nekdo s timto problemem?

    Kdyz spustim chrome, tak neotevre zadnou stranku - nai webovou, ani interni.
    Kdyz ho spustim s parametrem -no-sandbox (nasel jsem nekde na internetu), tak napise varovani ze pouzivam neznamy command line parametr, a muze to mit vliv na stabilitu a bezpecnost.

    Odinstalovani a podobne veci nepomohly. Netusite co s tim ?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    nechápu... poslední dva dny se serou youtube videa. kliknu že chci spustit, vidim, že mám nabufferováno a kolečko se pořád točí a video ne a ne se spustit. jsem v tom sám? wtf.
    PULKA
    PULKA --- ---
    RATTKIN: aha, ok, díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PULKA: pokud si přihlášen Google účtem do Chrome, můžeš ho odinstalovat a znova instalovat, po přihlášení dostaneš všechny bookmarky a extenze znova
    PULKA
    PULKA --- ---
    Potřebuji nejspíš aktualizovat chrome, protože mi to píše "Tato verze prohlížeče Chrome již není podporována. Nainstalujte si prosím podporovaný prohlížeč. Ignorovat" Jenomže nikde nemůžu najít tlačítko aktualizovat. v About mám napsáno "Updates are disabled by the administrator". Admin jsem já, kde je povolím? Předem díky
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    nedavno jsem odstranil z hlavniho panelu app launcher (spoustec aplikaci chrome) a ted bych to tam zas potreboval dostat. kdyz stahnu nejakou appku tak naskoci ale pak se zas schova a nejsem schopnej to znova dat na listu... dik moc za radu
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    Zdravim,

    nemůžu se dostat k dialogu pro přihlášení do chrome přes svůj google account a tím k synchronizaci záložek.
    Na obvyklém místě (v menu - tři vodorovné čárky vpravo nahoře) prostě není.

    Nějáké nápady? Zkusil jsem normální instalaci i chrome portable, stejný výsledek.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ahoj,
    uz delsi dobu se mi v Chrome objevuje otravny pruzek s infem o nekterych prvich na strankach, viz obrazek. Potreboval bych zjistit, jestli je to vec vanila verze nebo nejakeho pluginu pripadne, ktereho a jak to vypnout. Treba nekdo bude vedet.

    Viz obzrazek:
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Jedu na netu přes 3G a potřebuju snížit objem staženejch dat. Nevíte někdo, jestli existuje nějakej add on, kterej by zamezil načítání gifů - že byse třeba zobrazil jen ten první obrázek v sekvenci, při rozkliku by se pak nahrál celej. nebo tak něco...?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Enable and use Chrome Password Generator
    http://www.thewindowsclub.com/chrome-password-generator
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    PEK: musel jsem smazat profil. zalohoval jsem ten nefunkcni a postupne pridaval komponenty zpet. bylo to evidentne velkym mnozstvim zalozek na hlavnim panelu (radove stovky). kdyz jsem tyhle presunul do podslozek v ramci bookmarks, problem zmizel. netusim ale, proc se problem vyskytl timhle on-off stylem, z bezproblemovyho chovani k nepouzitelnosti (odstranit jen jeden bookmark, abych se teoreticky dostal do stavu predchoziho nepomohlo, musel jsem ty zalozky zredukovat dejme tomu na dvacetinu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam