• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RATTKIN: to dělám taky, ale podvědomě mě štve, že to musím dělat. :)

    ERED_MITHRIN: Nepomůže. Problém není, že by neuměl Chrome otevřít prázdnou stránku. Problém je, že ta prázdná stránka není po spuštění aktivní. Aktivní je vždycky první z připnutých záložek. A nepomůže ani si dát jako první z připnutých prázdnou stránku, protože ta se zase neumí při zavření Chromu resetovat a příště se ti otevře stránka, na které jsi byl při vypnutí Chromu. Prostě několik možností, ale ta nejrozumnější asi chybí, nebo nevim.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: a kdyz si nastavis v settings - appearance - open a specific set of pages - "chrome://newtab/", tak zustanou zachovany pripnute stranky a otevre se nova zalozka?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: já dělám ctrl+t a začnu psát URL
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Prosím vás, jde v Chrome nastavit (podobně jako to má Mozilla), aby když v něm mám připnuté nějaké záložky webů, aby se mi při spuštění Chromu jako aktuální nastavila záložka s prázdnou stránkou namísto otevření připnuté záložky? Musím pak pokaždé zbytečně nejdřív kliknout na záložku prázdné stránky. Nedává mi to takto moc smysl. Nebo mi něco unniká. Díky.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    ERED_MITHRIN: je to stolni pocitac, osobni, a sem jako spravce. Ale dnes se mi to povedlo nějak vyresit tak ze jsem nahodou stahoval recuvu a u jeji instalace byla moznost chrome prohlizece takze ted uz mam i ten crhome nainstalovany.
    díky za zájem, jeste se podivam na google forum jestli mi tam nekdo neco poradi abych vedel pro priste kde by mohl byt ten problem.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    BRENMCGUIRE: dela to pod kazdym uzivatelem v systemu, nebo jen pod jednim? pouzivas osobni, nebo pracovni notebook?
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Ahoj, nedaří se mi nějak spustit instalator chroomu a zatím jsem nenašel ani nějaké řešení. Nechápu kde je problém, když by to hodilo aspoň nějakou chybu ale nehodí to nic.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    IM_MORTAL: zkus obrazovku vyfotit, pokud máš na fotaku dobré makro
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    IM_MORTAL: tak jsem aktivovala directwrite a je to lepší, ale ne o moc...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    RATTKIN: řeším stejný problém - ale nemůžu zjisti co s tim? Jak to zapnout/vypnout, nevíte někdo?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    ERED_MITHRIN: tak dneska to samo od sebe najednou jde :O asi chyba v matrixu :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GUMIDEK30: btw doporučuji uBlock. Měl by být rychlejší a méně náročný
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    GUMIDEK30: kdyz se prehlasis v chromu na jiny profil, zmeni se neco? a co jiny windows profil?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    ERED_MITHRIN: komplet uninstal a nainstalovani nove, mám ad block, ale ten sem zkoušel vypnout, odebrat a to taky nepomohlo. V anonymním režimu to taky nejde. :/
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    GUMIDEK30: preinstalaci jsi delal jen jako premaznuti stavajici instalace novou, nebo kompletni odinstalovani stavajici a nasledne ciste nainstalovani nove? mas aktivni nejake pridavne moduly/extensions? chova se chrome stejne i v jinem profilu (at uz chrome profilu nebo windows profilu)? co anonymni rezim, nejaka zmena?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    čau včera mi zmizela boční lišta u chatu na FB a nejde mi rozkliknout ani "planetka" a ani zprávy a ani žádosti o přátele, reset pc, přeinstalace chrome a nepomohlo, na jiným PC na chrome funguje, poradíte co s tím ? :) díky
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    Ahoj. nefunguje mi vyhledavani bez diakritiky. Musim jedine s diakritikou. Potkal se s tim nekdo? Me se to udelalo az teprva tedka
    PULKA
    PULKA --- ---
    FAJL: ERED_MITHRIN: OK, zkusím. Díky
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    PULKA: nedavno jsem se s tim taky potkal na soukromem notebooku, aniz bych si byl vedom nejakych zmen. postupoval jsem podle nejakeho navodu, kterej jsem vygooglil pomoci chybove hlasky chromu.

    smaz chrome policy dle tohoto videa: https://www.youtube.com/watch?v=gi_LpfX5zBU
    dle komentaru to vypada, ze je to funkcni
    PULKA
    PULKA --- ---
    FAJL: Můj ntb, Win 7
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ne, na NTB. Kde se povolujou, zakazujou updaty? Všude to vypadá ok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam