• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICHALFRIDRICH: mně to nikde (ani doma ani v práci) nečiní... co dělám špatně dobře? :)
    RUM
    RUM --- ---
    MICHALFRIDRICH: dobrej joke :D takle to dopadá, když se nějakej chytrák snaží vylepšit něco, co fungovalo a to dobře. to přidávání záložek je fakt úchylný
    MICHALFRIDRICH
    MICHALFRIDRICH --- ---
    PRAASHEK: tohle:

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICHALFRIDRICH: jaké spouštění flashe?
    MICHALFRIDRICH
    MICHALFRIDRICH --- ---
    taky jakej idiot vymyslel to nový spouštění flashe. chápu, že snaha byla a asi i bohulibá, ale já sem z toho po třech dnech už pěkně nasráč.
    RUM
    RUM --- ---
    tyvoe jakej idiot vymyslel to nový přidávání záložek, to mi hlava nebere
    KULA
    KULA --- ---
    RATTKIN: nikde nic právě. Zobrazí se jen rotující kolečko loadu ale dál to nepokračuje. Když je animace nahrána na web, tak v poho, z localu zabírá jen IEčko. Což je omezující, protože dotyk v IEčku nedělá to samé co dotyk v chromu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KULA: v konzoli to nic nepíše?
    flash měl takhle podobně divoké zabezpečení, ale javascript nevím
    KULA
    KULA --- ---
    Ahoj, produkuju animaci, která je tvořená javascriptem. Když zapínám v localu .html soubor v IEčku, animace se rozjede. Když to zapnu v Chromu z localu, objeví se mi akorát kolečko co načítá animaci ale u toho to zůstane. Jakmile animaci nahraju na web, běží jak v IEčku tak v Chromu. Vypadá to, že Chrome mi z localu nepozapíná všechny prvky javascriptu a pak to nebeží. Nemáte ideu, co v chromu povolit aby se to rozjelo? Dík...
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    ERED_MITHRIN: mám tam Google kalendář, pak online chat se zákazníky a Gmail. Tyhle tři věci chci, aby se mi vždycky automaticky načítaly.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: aha, tak to jsem nevim :)

    a ciste ze zvedavosti... ty pripnute stranky tam mas proc?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RATTKIN: to dělám taky, ale podvědomě mě štve, že to musím dělat. :)

    ERED_MITHRIN: Nepomůže. Problém není, že by neuměl Chrome otevřít prázdnou stránku. Problém je, že ta prázdná stránka není po spuštění aktivní. Aktivní je vždycky první z připnutých záložek. A nepomůže ani si dát jako první z připnutých prázdnou stránku, protože ta se zase neumí při zavření Chromu resetovat a příště se ti otevře stránka, na které jsi byl při vypnutí Chromu. Prostě několik možností, ale ta nejrozumnější asi chybí, nebo nevim.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: a kdyz si nastavis v settings - appearance - open a specific set of pages - "chrome://newtab/", tak zustanou zachovany pripnute stranky a otevre se nova zalozka?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: já dělám ctrl+t a začnu psát URL
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Prosím vás, jde v Chrome nastavit (podobně jako to má Mozilla), aby když v něm mám připnuté nějaké záložky webů, aby se mi při spuštění Chromu jako aktuální nastavila záložka s prázdnou stránkou namísto otevření připnuté záložky? Musím pak pokaždé zbytečně nejdřív kliknout na záložku prázdné stránky. Nedává mi to takto moc smysl. Nebo mi něco unniká. Díky.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    ERED_MITHRIN: je to stolni pocitac, osobni, a sem jako spravce. Ale dnes se mi to povedlo nějak vyresit tak ze jsem nahodou stahoval recuvu a u jeji instalace byla moznost chrome prohlizece takze ted uz mam i ten crhome nainstalovany.
    díky za zájem, jeste se podivam na google forum jestli mi tam nekdo neco poradi abych vedel pro priste kde by mohl byt ten problem.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    BRENMCGUIRE: dela to pod kazdym uzivatelem v systemu, nebo jen pod jednim? pouzivas osobni, nebo pracovni notebook?
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Ahoj, nedaří se mi nějak spustit instalator chroomu a zatím jsem nenašel ani nějaké řešení. Nechápu kde je problém, když by to hodilo aspoň nějakou chybu ale nehodí to nic.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    IM_MORTAL: zkus obrazovku vyfotit, pokud máš na fotaku dobré makro
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    IM_MORTAL: tak jsem aktivovala directwrite a je to lepší, ale ne o moc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam