• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    RUM
    RUM --- ---
    ZORBEN: todle jsem si myslel, že je rucni aktualizace, ale stačilo prostě znova instalovat chrome... něco proběhlo a po zapnutí chromu už to pise aktualni verzi, tak pohoda ;-) díky za tip
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    RUM: rucni aktualizace?
    RUM
    RUM --- ---
    pomoc :-/

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    RATTKIN: Pokud se nepletu, tak toto řeší už jen Disable Youtube™ HTML5 Player.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: v sobotu jsem uploadoval album na FB a šlo to jako vždycky: přes post, všechny fotky najednou. na konci to napíše, že dočlo k chybě, ale fotky i album se vytvoří.
    jen jeden like, ale to není chyba facebooku ani chrome ;(
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Mám problém s Facebookem. Přestalo mi na něm jít nahrávat fotky do alb. Už několik dní mi nejde přidat fotku do existujícího alba. Prostě vyberu fotku na disku, potvrdím, a ona se nenahraje, aniž by to hodilo nějakou hlášku o chybě. Podobně když chci vytvořit nové album, přestalo fungovat "klasické" vybrání fotek z disku, musím použít alternativní nouzovku "nahrávat soubor za souborem, maximálně pět kusů". Tušíte, kde je zakopaný pes? Mám podezření, že to může být browserem, ne Facebookem, ale těžko říct. Díky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: zkusil sem IEX a ten hraje video na 0.5%rychlosti a bez zvuku. obavam se ze win8.1 dosahly teplotniho limitu :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    je nejaky reseni na chybu youtube, ze kdyz pustim vlozeny video do FB tak se prepne na chvili na celou obrazovku, ale pak video zmizi a objevi se pouze fullscreen stranka fb?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: bylo to https://www.youtube.com/html5 ale už to změnili
    s javou by to nemělo souviset, maximálně s flash.
    zkus jiný browser.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: takovou moznost tam nikde nevidim...

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: na youtube byla skrytá možnost přepnutí videa mezi flash a html5. zkus obě možnosti
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas je mozne nejak zjistit, proc mi prestaly jit prehravat videa? vcera probehl update Java, od te doby ani v anonymous modu neprehraju nic, objevi se youtube stranka, nacte prvni frame, v pozadi dle progress baru se video nacita, ale nic se neprehrava. Na co se podivat abych to opravil?
    dik moc
    PEPAK
    PEPAK --- ---
    Chápu, že se někomu nelíbí, když mu se mu Google snaží řídit život. Ale nechápu tyhle proklamace, "zbavuju se Google Chrome" a podobně - tak buď se ho chci zbavit a pak to udělám potichu*), nebo se ho nechci zbavit, jen se chci zbavit automatických aktualizací, a pak se někoho zeptám, jak to udělat. Cest by k tomu mělo existovat dost - zakázat či smazat aktualizační službu, zablokovat službě práva k adresáři Chrome, zablokovat aktualizační servery na firewallu, mít Chrome ve virtuálním počítači, který vždy resetuji do původního stavu, mít Chrome na ramdisku, který vždy resetuji do původního stavu...

    *) A nebo klidně nahlas, ale pak by bylo pěkné, kdyby dotyčný řekl, na co tedy přechází a jak to řeší jeho problém s Chrome. Já totiž moc alternativu nevidím, *všechny* Chromium-based prohlížeče, co jsem zkoušel, mají něco, co mi zásadně vadí, ale přesto jsou bohužel všechny lepší než Firefox (aspoň jdou v omezené míře customizovat bez toho, abych musel mít všude zapnutý javascript).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TEKKIT: tak to bude v kompu. zkus to řešit jako chybu windows, nebo chybu IE, jak jsem psal, chrome používá funkce systému.
    Případně to bude breberka
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    RATTKIN: na noťasu přes wifi maká všechno normálně:/ Ale stolní PC dělá tohle...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TEKKIT: firefox má vlastní nastavení proxy. chrome to bere ze systému, jako IE.
    taky to může být vir. jiný kompy na sítu problém nemají?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ahoj, máte někdo zkušenosti s tím když vám Chrome hlásí "Nelze se připojit k proxy serveru"?

    - připojení hlásí že je vše ok
    - zkusil sem postupovat podle návodu* - vše ok
    - nejdřív sem zkusil restartovat modem
    - pak opojit a připojit kabel
    - pak restartovat komp
    - pak sem odinstaloval a nainstaloval chrome
    - nic
    (* Přejděte do nabídky Chrome > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka Použít pro síť LAN proxy server."

    Ten samý problém vykazuje Explorer...Ale firefox se normálně připojuje:O
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HAVANA: tak to mam ted prave :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ne. Ale když smažeš název záložky budeš tam mít jen ikonky a vejde se jich tam víc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam