• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ahoj, máte někdo zkušenosti s tím když vám Chrome hlásí "Nelze se připojit k proxy serveru"?

    - připojení hlásí že je vše ok
    - zkusil sem postupovat podle návodu* - vše ok
    - nejdřív sem zkusil restartovat modem
    - pak opojit a připojit kabel
    - pak restartovat komp
    - pak sem odinstaloval a nainstaloval chrome
    - nic
    (* Přejděte do nabídky Chrome > Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení... > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka Použít pro síť LAN proxy server."

    Ten samý problém vykazuje Explorer...Ale firefox se normálně připojuje:O
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HAVANA: tak to mam ted prave :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ne. Ale když smažeš název záložky budeš tam mít jen ikonky a vejde se jich tam víc
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, jde nejak nastavit, aby lista zalozek byla dvojradkova?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FESTER: to jsou clickbait volové
    FESTER
    FESTER --- ---
    Confirmed – Google Chrome Does Eavesdrop On Everything You Say


    Chrome has audio listeners installed onto your computer, and everything you say is transmitted back to Google. And this is the DEFAULT arrangement. You do not have to turn something on in order to be eavesdropped on. If you have Chrome, everything you say near your computer is being listened to by Google.

    Sound implausible? Sound illegal?

    Google Chrome Listening In To Your Room Shows The Importance Of Privacy Defense In Depth
    https://www.privateinternetaccess.com/...your-room-shows-the-importance-of-privacy-defense-in-depth/
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    MICHALFRIDRICH: No to je demence tohle všechno. :(

    Díky za info.
    MICHALFRIDRICH
    MICHALFRIDRICH --- ---
    BRENMCGUIRE: Chrome přestal podporovat NPAPI (prej kvůli bezpečnosti a vlastně i archaičnosti), resp. je možné to stále nahodit (ale údajně jen do září tohodle roku). https://allinlearning.zendesk.com/...abling-NPAPI-Plugins-in-Google-Chrome-After-Early-April-of-2015
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Může mi prosím někdo říct proč Chrome už nepodporuje Unity web player?
    Asi jsem špatně googlil ale nějak nic relevantního se mi nepovedlo najít.

    Protože FF zsčíná být kvůli své nehorázné pomalosti být nepoužitelný. Současné IE se mi zrovna moc nelíbí..
    A u Lunascape6 mi ještě dlouho potrvá než se naučím správně operovat s těmi třemi enginy.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HAWLIS: někde jsem četl, že iron má víc trackovacích věci než Chrome, ale už nevím kde, používal jsem to jen chvíli.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    zdravim,
    pouzivate nekdo SRWare Iron? Je to chromium based prohližeč, kterej pouzivam uz léta a do ted sem si nemohl stezovat. Vpodstatě se nikdy moc nelišil od Chromu, ale byl osekanej o nejaky neviditelny trackovací funkce ktery si google archivuje..
    jenze v poslední době mě začal zlobit, tak bych se rád zeptal, zda by někdo dokázal najít řešení.
    I přes nastavení, že chci automaticky zapínat pluginy na webech, tak mi je to blokuje a musim pokazde v horni liště vpravo manualne pro kazdy web zapinal, coz je trochu otravné.
    Občas crashne bezdůvodně na nějakém konrétním webu při kliknutí na např. video..
    netočí se mi Vine. Ani se nerozjede...
    Dost by me mrzelo, kdybych musel hledat jinej prohlíeč, ale už o tom hodně uvažuju... Nicméně mi tento maximálně vyhovuje a rád bych tyhle bugy vyřešil..
    No a kdyby ne.. Co by ste doporucili za jinej browser? Napada me jedine Opera, ale ta mi driv vubec nesedela, tak zkouset znova se mi uplne nechce.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    ZORBEN: a co napsat rovnou autorovi pluginu?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    nevite nekde, jestli jde nejak udelat, abych mel jedno rozsireni spusteny dvakrat, pokazdy s jinym nastavenim? jedna se konkretne o download station - synology

    nastavena IP adresa mi nefunguje zaroven doma (interni 192.168...) a zaroven zvenku (verejna IP od ISP), takle musim porad prenastavovat...jedna se o dva notebooky, proto profil bych chtel pouzivat pokud mozno porad ten stejnej

    Pripadne mi prosim doporucte diskuzi kde bych se mel zeptat...
    diky
    FROGY
    FROGY --- ---
    The Great Suspender - Chrome Web Store
    https://chrome.google.com/...ore/detail/the-great-suspender/klbibkeccnjlkjkiokjodocebajanakg/reviews
    testuju a nejevi se to zatim zle...
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Nedávno jsem se tu pídil, zda nejde v Chromu nastavit, aby se automaticky po spuštění nabídl panel ZA připnutými panely. A dnes jsem na to objevil plugin, takže kdyby se to někomu hodilo, tak zde: https://chrome.google.com/...e/detail/start-in-non-pinned-tab/ihdmghkoepdddbcdomljmbaajiccappf?hl=cs
    MICHALFRIDRICH
    MICHALFRIDRICH --- ---
    PRAASHEK: možná je to jenom na os x, nevím, na win sem to od té doby nebyl. on je ale joke v tom, že to kliknutí s ctrl nefunguje (většinou), takže klasika je pravé tlačítko a potvrdit spuštění. předtím stačilo jenom kliknout na ten puzzle.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICHALFRIDRICH: mně to nikde (ani doma ani v práci) nečiní... co dělám špatně dobře? :)
    RUM
    RUM --- ---
    MICHALFRIDRICH: dobrej joke :D takle to dopadá, když se nějakej chytrák snaží vylepšit něco, co fungovalo a to dobře. to přidávání záložek je fakt úchylný
    MICHALFRIDRICH
    MICHALFRIDRICH --- ---
    PRAASHEK: tohle:

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MICHALFRIDRICH: jaké spouštění flashe?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam