• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    DWAY: nevsiml jsem si zadnejch problemu. Ani nevidim duvod, proc by se praly.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ESTEN: Jeste me napadlo. Nebude se hadat treba s adblockerem?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ...a pamatovat na to, ze kdyz obcas na netu narazis na neco nefunkcniho (casto ruzny nacitani obrazku nebo js vychytavky), muze to bejt jen tim, ze ghostery blokuje neco, co stranka k chodu potrebuje.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    DWAY: funguje dobre.

    Musis ho nejdriv nechat trochu zabehnout a zaroven postupne povolit zdroje, ktery ti nevadej. A treba na nyxu to kvuli obrazkovejm klubum uplne vypnout.
    DWAY
    DWAY --- ---
    mate nekdo zkusenosti s pluginem ghostery?
    Ghostery - Internetový obchod Chrome
    https://chrome.google.com/webstore/detail/ghostery/mlomiejdfkolichcflejclcbmpeaniij?hl=cs

    mel by blokovat trackovani pohybu na webu, ale nevim jak moc verit takovym vecem.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MIKROM: hezkypekne :) diky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    snazil jsem se googlit a nic jsem nedogooglil...
    chrome mi najednou zacal delat to, ze kdyz neco stahuju, tak se to sice stahne, ale zustane to na 8/8 MB a nedokonci se to stahovani. Ten soubor na disku normalne otevru

    nicmene nemuzu dat tahat cokoliv dalsiho, je to neskutecne otravny a nevim proc to dela :(
    nemenil jsem antivirus, neuvedomuju si vubec ze bych cokoliv menil, vymenil jsem nicmene v pocitaci pevnej disk (dela to at taham na ten, nebo i na jakejkoliv jinej... )
    nechapu... nevirte nekdo prosim? :(
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    HAWLIS: zkus ji označit a na ní ctrl+del, nebo shift+del
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pls jde smazat jedna konkretní adresa z address baru tak, aby se při psaní neobjevovala jako možnost? omylem sem dal .com místo .cz a od ty doby pokazdy kliknu blbě... nechci mazat uplne všechno, ale smazání té jedné by mi dost usnadnilo práci. díky.
    RUM
    RUM --- ---
    má někdo tento problém s ikonkou po posledním velkém updatu win10? rozbilo to i ikonku dropboxu a firefoxu.....



    HAVANA
    HAVANA --- ---
    posledni dobou se mi docela casto v Chrome stava, ze nejde otevrit stranky (napr. nyx)..jine stranky jdou, nyx v mozille otecrit jde taky. nevite nekdo co s tim?

    Tato webová stránka není dostupná.

    ERR_CONNECTION_RESET
    Načíst znovuSkrýt podrobnosti
    Připojení k serveru www.nyx.cz bylo přerušeno.
    Zkontrolujte připojení k internetu
    Zkontrolujte všechny kabely a restartujte všechny směrovače, modemy a další síťová zařízení, která používáte.
    V nastavení firewallu a antivirového programu povolte prohlížeči Chrome přístup k síti.
    Pokud je program již uveden v seznamu programů s oprávněním k přístupu k síti, zkuste jej ze seznamu odebrat a znovu přidat.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Existuje nějaký rozšíření (nastavení, hack) pro Chrome, který by zamezil pastnutí obrázku z clipboardu do webové stránky?
    OTZ
    OTZ --- ---
    cau, jede nekdo na Chrome OS? vesele jsem to nainstaloval, ovsem vestavenej chromium browser je polofunkcni a podle G sluzeb neaktualni, a Chrome browser (ani jiny programy) mi to ovsem nechce nainstalovat, protoze neumi stahnout a pouzit repomd.xml z defaultni URL (pac tam uz neni). jinde na mirrorech k nalezeni je, ale je to prd platny, i kdyz prekopiruju link. Tak jsem zase ztratil chut s tim neco dal zkouset, nema nekdo radu?
    KAERO
    KAERO --- ---
    dotaz - funguje nekomu nejaky doplnek na 'rocker gestures' pod linuxem (chromium)? neboli doplnku je habadej, u spousty funguje 'leva mys preklik na prava mys' jako historie vpred, ale u zadneho mi nefunguje to dulezitejsi 'prava mys preklik na prava mys' jako historie zpet. +- je to jedine co mi brani v pouzivani chrome.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MIKROM: Čili ekvivalentní funkci IE " vlastnosti" vč. velikosti jpg. v kB není k dispozici.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    Poslední dobou mi Chrome zvládne spadnout třeba i 3x za 10 minut. A bohužel ne jen občas, ale fakt v takové míře, že jsem musel zase začít používat FF. Kromě toho se mi některé stránky (např. ČSFD) nenačítají - až třeba při 10. refreshi dojde k načtení části stránky. Musím zase deaktivovat nějakej plugin nebo je to prostě už tak domrdaný? (Všechno se to děje, i když nemám RAM vytíženou.)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TEDDYBEDDY: aha ona není velikost jako velikost :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MIKROM: V " zkontrolovat prvek" vidím skript a velikost v pix. Myslím jako v IE velikost v kB. Jsem asi úplně mimo, žejo :o)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TEDDYBEDDY: v titulku okna? pokud je na strance jen obrazek
    nebo pravym, zkontrolovat prvek..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Srry za lama dotaz/ blackout. Pls, jak můžu v chrome vidět velikost jpg. na webu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam