• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale divny je, ze na domacim desktopu (2560x1440) se mi to nedeje, v praci na notesu (1920x1080) jo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: a jak se to jmenuje? ja to zkusim pogooglit, jak to uplne vypnout
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    asi to mají vyřešené až ve win10

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, nevite jak posunout tu cast s uzivatelem v pravy horni liste v Chromu? prekazi mi to kdyz chci dat Minimalizovat a dost mi to pri praci vadi. Pripadne kdyby to slo uplne vypnout?
    dekuju

    E42
    E42 --- ---
    JEREMIUS: Taky jsem hledal a obávám se, že nikoli. Používám na to nějaký rozšíření Tab MRU nebo tak něco, ale víc to nefunguje, než jo.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: tohle má NetBeans a to nesnáším :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Aha, tak to je něco úplně jiného. Já nepotřebuji pohybovat se v seznamu TABů vpřed/vzad. Potřebuji, aby mě to vrátilo na naposledy zobrazený TAB. Např. mám 4 taby A,B,C,D. Jsem na A, kliknu na C. Pak mě Ctr+Tab přepne D, Ctr+Shift+Tab na B. Ale já chci, aby mě to přelo zpět na A.
    NOP
    NOP --- ---
    JEREMIUS: ctrl+shift+tab
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Nechápu. Shift+Tab? Nebo jak to myslíš? Mně to nic nedělá
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: shift je hned vedle, to nestačí?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Je nějaký výjimečně dobrý plugin na přepínání mezi TABy - aby se Ctr+Tab vracelo na předchozí tab, podobně jako v Opeře? Něco jsem našel, nevím, jestli je mezi pluginy nějaká perla (nebo se to dá nastavit přímo v prohlížeči, ale co jsem hledal, tak asi ne)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    před časem mi v Chromu přestaly fungovat "vyskakovací dialogy", nejedná se o vyskakovací okna, ale o takový ty dialogy "opravdu chcete.. ano ne" netuší někdo čím to může být?
    na webech se to pak chová tak, že se Chrome stane nepoužitelným (nejde na nic kliknout) a vyřeší to třeba bouchnutí do Enteru čímž ten neviditelný dialog asi potvrdím.
    když si do adresního řádku dám: javascript:alert("Hello! I am an alert box!!"); tak se nic nestane, v IE ano
    netuší někdo?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    snad se neurazis, ale tohle jsem tim resenim fakt nemyslel :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak at se to sekne..zavri chrome/zastav stahovani, umaz u souboru priponu *.crdownload a muzes ho normalne pouzivat..
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    chromak me v posledni dobe sere s tim, ze jakmile prerusim respektive obnovim download, tak po dosazeni 100% se to sekne ve finale a proste stoji. stava se vam to nekomu? da se tohle chovani nejak resit, nebo se hosi kolem chromu rozhodli, ze takhle je to spravne a vsichni by si meli zvyknout?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PEDRO: to zní jako kdyby do tvého počítače měl přístup někdo cizí- to není bezpečné. v tom případě by se měl použít pouze incognito režim, nejlépe se vůbec nepřihlásit.
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Existuje nejake rozsireni na lepsi spravu uzivatelu prihlasenych pres google ucet?? Treba ze pri spusteni Chrome byl byl v anonymnim rezimu a do "svyho" Chrome bych se teprve prepnul pres nejaky heslo?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SUNBEAM: mam, bezim doma soubezne na desktopu i na notebooku, takze to vidim
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    OMNISLASH: samozřejmě předtím si prověř, zda máš zapnutou synchronizaci
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMNISLASH: přihlásit na novém se stejným Google účtem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam