• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    před časem mi v Chromu přestaly fungovat "vyskakovací dialogy", nejedná se o vyskakovací okna, ale o takový ty dialogy "opravdu chcete.. ano ne" netuší někdo čím to může být?
    na webech se to pak chová tak, že se Chrome stane nepoužitelným (nejde na nic kliknout) a vyřeší to třeba bouchnutí do Enteru čímž ten neviditelný dialog asi potvrdím.
    když si do adresního řádku dám: javascript:alert("Hello! I am an alert box!!"); tak se nic nestane, v IE ano
    netuší někdo?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    snad se neurazis, ale tohle jsem tim resenim fakt nemyslel :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak at se to sekne..zavri chrome/zastav stahovani, umaz u souboru priponu *.crdownload a muzes ho normalne pouzivat..
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    chromak me v posledni dobe sere s tim, ze jakmile prerusim respektive obnovim download, tak po dosazeni 100% se to sekne ve finale a proste stoji. stava se vam to nekomu? da se tohle chovani nejak resit, nebo se hosi kolem chromu rozhodli, ze takhle je to spravne a vsichni by si meli zvyknout?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PEDRO: to zní jako kdyby do tvého počítače měl přístup někdo cizí- to není bezpečné. v tom případě by se měl použít pouze incognito režim, nejlépe se vůbec nepřihlásit.
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Existuje nejake rozsireni na lepsi spravu uzivatelu prihlasenych pres google ucet?? Treba ze pri spusteni Chrome byl byl v anonymnim rezimu a do "svyho" Chrome bych se teprve prepnul pres nejaky heslo?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SUNBEAM: mam, bezim doma soubezne na desktopu i na notebooku, takze to vidim
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    OMNISLASH: samozřejmě předtím si prověř, zda máš zapnutou synchronizaci
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMNISLASH: přihlásit na novém se stejným Google účtem
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    RATTKIN: tak beru zpet. 64 jsem rozhodne instalovat chtel, mno z nejakeho duvodu mam 32. da se prejit se zachovanim vsech nastaveni?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    RATTKIN: prave ze nemam, schvalne jsem instaloval 64
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMNISLASH: nemáš 32-bit Chrome náhodou?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mi z toho chromeho jednou hrabne. nedostatek pameti pro zobrazeni stranky? fakt? v situaci, kdy mam volnych ~12GB? to je fakt mozne jen v tomhle prohlizeci..
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    bojim se, ze ne.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Vykrik do tmy: Predpokladam, ze stale neexistuje moznost jak donutit chrome aby mouse gestures (pripadne i jiny addony) fungovaly i na specialnich strankach? Stale ze me Chrome musi delat tupce ktery si nedokaze ohlidat soukromi a musi ho "chranit" pred neexistujici hrozbou?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    chromy mi nahodile nezobrazuje u google image vysledku detail. u vas vse ok?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    E42: To je stejně jednoduché jako klikat s Ctrl. Nejde mi o obtížnost, ale o to, že nemůžu klikat úplně normálně, tudíž se sem tam překliknu (a někdy se to ani nedá vrátit, protože některé mé stránky používají scripty, které se odskočením a návratem vynulují a ukáže se jiný obsah.
    E42
    E42 --- ---
    MICKEY_MOUSE: Odpověď neznám, ale nepomohlo by ti klikat kolečkem?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Jde nějak nastavit odkazům v Bookmarks, aby se automaticky otevíraly v novém tabu, aniž bych musel při klikání mačkat Ctrl?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    MIKROM: Nene, samostatné okno nechci. Já tu url používám jen sem tam, jen ji potřebuji mít pořád otevřenou (je to správcovská stránka online chatu, která musí být otevřená, aby mě klienti viděli na chatu jako online). Nechci, aby mi strašila jako samostatná aplikace. Ideál je, když je připnutá v rohu, kde ničemu nevadí. jen se mi někdy podaří nechtě přepnout na ten tab a přejít jinam a tím se stanu neviditelný a celý den si toho třeba nevšimnu. Takže hledám způsob, který to zblbuvzdorní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam