• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    E42
    E42 --- ---
    SWITCHMAN: Zkusil bych pro tu stránku vypnout javascript, pokud není vyžadovaný pro její funkci.
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    prosím, poradil by někdo?
    kolegyni na jedné konkrétní stránce při kliknutí na kterékoliv tlačítko otvírá úplně nesmyslné linky jako aliexpress, O2 nabídka.... jen z té jedné stránky. Nikomu jinému to nedělá.. netuší někdo, kde hledat problém?
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    Doufam, ze tu uplne nespamuju, ale pokud by nekdo chtel chromebook, mam na prodej: [ OFFERINGNABÍZÍM: Acer Chromebook Spin 11 / Praha 10 / 6000 CZK ]
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    DRAGON: najet myší nad položku a SHIFT+DELETE
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, mel bych dotaz: tusi nekdo, kde v chrome je seznam autofill emailu? priklad: mam na strance zadat email a vyhodi mi to seznam jiz zkousenych emailu, ja bych z toho seznamu rad nejake polozky vymazal. Jak na to?
    dik
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    MAKII: Ano, mně se to stává a taky by mě zajímalo, jestli tomu jde zabránit, protože když mám na té "rebootované" záložce třeba něco rozepsaného, je to v háji.
    MAKII
    MAKII --- ---
    Stává se vám někomu, že by vám chrome rebootoval otevřené záložky, když si "odskočíte" jinam? Dá se tohle v nastavení nějak upravit? Díky.
    OTZ
    OTZ --- ---
    nedjriv si je musis samozrejme vytvorit
    OTZ
    OTZ --- ---
    RATTKIN: jop
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    a ty profily se prostě kliknutím hned přepnou?
    OTZ
    OTZ --- ---
    ..jeden profil na osobni mail, druhej na pracovni. na pohodu..
    CEJKON
    CEJKON --- ---
    RATTKIN: Dvě onka a dva profily. Podle potřeby přepínám.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    jak řešíte chrome doma a v práci? Já mám oboje přihlášení na google účet, ale vlastně v práci nechci domácí data, ale doma můžu mít pracovní
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OMNISLASH: dávám do uvozovek
    WELES
    WELES --- ---
    OMNISLASH: chrome má taky g, když si ho nastavíš ve vyhledávačích
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    RATTKIN: zabralo, diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMNISLASH: já za to dám mezeru a ono mu to dojde
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jak mam chromemu rict, ze neco, co podle nej vypada jako url, je bezny text, ktery chci vyhledat? stara opera mela prefix 'g' pred textem. co ma chromak?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to je proste chromy :D zadne vyvojove drama, ale pritom vcelku dost uzitecna featura. vysledek? sedm let cekani a nic. predpokladam, ze to ma nejaky svuj google-dobry duvod. neco jako "ne, ne, tohle byste vubec nemeli potrebovat, takze to tam nepridame"

    73193 - Developer tools Network display should offer wordwrap (or better) for responses... especially JSONP - chromium - Monorail
    https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=73193
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam