• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NAVARA: špatně udělaná SPA se špatným cachování stavu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Je nějaká možnost / rozšíření, jak říct Chrome aby pro některé URL ignoroval nastavení cache stránky a vždy ji při kliknutí na "zpět" načetl z cache, ani náznakem neťuknul vzdálený server pro novou verzi? S vyplněným formulářem těsně před odesláním apod.

    Např. nastavím to pro "https://nyx.cz/discussion/*" a pokud na kliknutí na odeslat budu kliknu na zpět, uvidím stejný počet nepřečtených, stejný počet příspěvků k zobrazení, vyplněný formulář s tímto textem,… a nyx ani nebude tušit, že jsem si tu předchozí stránku znovu zobrazil (ok, javascripty to mohou prolomit, ale o ty mi teď nejde).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj,
    muzu poprosit o radu? Tusite nekdo, jestli lze u Chromu (windows 11) nastavit, aby pokud mate 2+ tabu a chcete zavrit chrome, tak se to zepta, jestli chci skutecne zavrit chrome? Neboli stejne, jako to ma Edge. Ten se dokonce zepta po znovuotevreni, jestli chci ty taby zobrazit znovu. Umi tohle chrome nejak?
    diky
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HUGGI: *články chodily
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Používáte někdo nějaký rozšíření Chromu na kontrolu CZ pravopisu? Potřeboval bych něco do firmy aby chodili články ke korektuře aspoň po základní kontrole chyb a překlepů (donutit lidi si to zkontrolovat třeba v GDocs není dlouhodobě možné)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    NAVARA: Jo už to mám, dík! 👍
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADCAT: jde, v pokročilém nastavení - kde přesně se dá snadno vygooglit, sere to spoustu lidí :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Proč mi chrome najednou nabízí vyhledání obrázku pouze pomocí google lens a ne klasickým vyhledáním obrázku, jako to dělal až donedávna? Nejde to nějak vrátit zpátky? Takto je to nahovno :-/
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, na mobilu mi Chrome u některých webů automaticky zobrazí malý panel s otázkou, zda je chci zobrazit v „zjednodušeném režimu“. Nechci, nicméně on se mě znovu a znovu na těch webech ptá a já ten panel musím ručně vždy odšoupnout bokem. V Nastaveních mám zjednodušené zobrazování vypnuté, přesto se to chová takto. Jde ty dotazy na zjednodušené zobrazení nějak defaultně vypnout, aby se nikde vůbec nenabízela?
    Díky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    po vymazání cookies se mu v chrome přestalo zobrazovat cokoliv ze seznamzpravy.cz jak to opravím?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    nevíte někdo jak dlouho si uchovává google chrome nacascheovaný stránky? popřípadě i jiné prohlížeče?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V čem v Chrome lepit css/js na konkrétní stránky/domény - Tampermonkey?

    Např. skrýt si pomocí js tlačítko historie, přidělat tlačítka co posunout o 100 postů apod
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    RATTKIN: taky řešení. Díky.
    Ale díky tomu panelu mám při víc otevřených vzdálených plochách najednou mnohem lepší přehled, na kterým kompu zrovna jsem. Takže bych ho raději viditelný.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CPT_PLESARD: Ms panel plochy schovat, ukáže se přes ctrl+alt+home
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravím.
    Potřeboval bych u Chrome nějak posunout dolu lištu s otevřenými kartami, aby je nepřekrýval ovládací panel MS vzdálené plochy (vím, že se s ním dá posouvat, ale je to fakt otrava).
    Existuje na to nějaký skin, nebo skryté nastavení? V chrome://settings jsem to nenašel.
    Dík.

    P.S. Odkaz http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659 nefunguje.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: nevermind ... prave jsem zjistil, ze jsem nahodou znovuobjevil bug z 2015, ktery nestoji Google za to, aby to opravil
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    mam na vas dotaz, tykajici se vykreslovani - ktera z tehle dvou fotek, je ostrejsi?


    je to jedna a ta sama fotka, na tom stejnym webu, pri stejne zobrazene velikosti
    horni screenshot je chrome (chromium 87.0.4280, chrome 89.0.4389), spodni firefox (v86.0b1)

    potkali jste se s tim uz nekdo driv? tusite, cim by to mohlo byt?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MUXX: crapcleaner v PC je může mazat, ale to se mu musí nechat povolit ten automatický režim (a vypnout browser :) Pro jistotu jsem zkontroloval startup a není tam (ani nemám zaplé ty ostatní automatiky)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Ja si pamatuju, ze nedavno nejaky doplnek/ antivir /pccleaner omylem mazal cookies jako bug, ale nemuzu si vzpomenout co to bylo :/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MUXX: Nejsem si žádného takového (ghostify,…) právě vědom - jediné co z téhle sorty mám je uBlock Origin
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam