• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BATHORY: Chlapi jsou především omyl. Jsou to necitelná, sobecká, sebestředná stvoření, zakládající si na své racionalitě, přičemž základní esence života jim naprosto uniká. Odroni a odkundesové, jak říkala moje prabába.
    BATHORY
    BATHORY --- ---
    MYS_USATA: Děkuji, chlapi jsou jen důsledek boží přepracovanosti po stvoření celého světa...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BATHORY: Výborně, mrzcí hnusci!
    NIRA:
    BATHORY
    BATHORY --- ---
    FOSSY:Těžkopádnost tvých myšlenek nehodí se jaksi k lehkotonážnosti jejich obsahu a na tak očividného příznivce břitkého jazyka zdáš ze býti otupena a zahlcena tunami konzumní hlušiny, kterým se pravděpodobně neúspěšně vyhíbáš ve své mrzké velkoměstské existenci vedené zlenivělým mozkem snoba.
    .........dobře ty lingvisto,po h a měkký....:)
    NIRA
    NIRA --- ---
    MYS_USATA: hehe ty totálně globální demagogu'
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    NIRA: Doufáš špatně, ty encefalitický, kryptofašistický zmetku :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    doufámže to tady nebude jako na jedné nejmenované diskuzi, kde se nadává fakt dost neslušně a ještě se k tomu používají psychiatrické termíny OMG
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    A sakra. Tráveniny už tu dlouho nebyly! Jen houšť!
    LLOZCA
    LLOZCA --- ---
    ne nepředstavitelný..je bohužel příliš reálný....dolíhá až ke mně...hmm, že bych si dala myšku k snídani? aspoň se změníš na svou pravou podstatu, až prijdeš mým trávicím traktem
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    ted jsem odzbrojenej zase já, ale ten smrad insekticidu z poza tvých uch je nepředstavitelný
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: používám odblešovač místo parfému
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    Kam te svět spěje, prej za ušima. Jo to máte za ušima ale leda klíště přisátý bo belchy
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Mňam, jed. Víš kolik jedinců se mě už pokoušelo otrávit? Kdepak na myš, ta má za ušima. Usínám na kufříku jménem antidotik.
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    něco tu okolo piští hmhmhm asi budu muset pořídit víc jedu na krysy
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    COŽE? FAKT? ŠTVE TĚ TO HODNĚ? NEMÁM SE PTÁT? A CO JSI VLASTNĚ ŘÍKAL?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    nevíš že odpovídat na otázku otázkou je neslušné? Mezuláne nezvedený!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: K židovi? Proč né do spolku? Mají snad zavříno?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    MYS_USATA: to si piš že mosí, a keby sa malo něčo zvrtnúť dojdem k židoj pre kafe rači s mlíkem bo bez?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Já za to nemůžu, já tak rád trsám, trsám. Víc mi hlava nebéře, šorpióne. Na hromech líhám, na hromech vstávám, tak se tě ptám: Mosí to byť?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    ne jakékoli netvoření těla, krom polikání myší, má zakázané a ty blá blá blá král jelimán, to stejně nemůžeš ocenit
    ty tak vymyslíš ženyjální plán, kterej strosková na prvním fosoj co potkáš!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam