• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BICYKOLAR: Ještě to není úplně jisté - musím sehnat druhou půlku peněz... Ale docela jste mě navnadili... Je Vzdělávání dospělých náročné? Co státnice?
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    MYS_USATA: Máš-li možnost zkráceného studia, určitě do toho jdi...Že to je soukromá škola vem čert...Já dělal Bc. na Ujaku (Vzdělávání dospělých) jeden rok a byl jsem spokojen :-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SHMAIDA: Zajímavý názor, díky, hlavně ta poslední věta! Zvážím to, zvážím.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: to je otázka... většina národa si o jakékoliv škole, kkterá není univerzitou karlovou bo jakoukoliv jinou státní univerzitou myslí, že je nehodnotná... a je jedno, esli budeš studovat UJAK nebo VŠEM nebo jakoukoliv jinou školu ...
    zeptej se sama sebe ... chci se rok připravovat na přijímačkz, abych se na nich utkala s další tisícovkou lidí a abych pak zjistila, že sem se nedostala... a takhle to zkoušela několik dalších let a ke studiu se dostala možná nejdřví v pětatřiceti?

    osobně si myslím, že v dnešní době se ani tak netřeší škola, jako ten papír ... ano sou tu pozůstatky z dob totality, kdy kdo neměl vysokou školu byl naprostá nula... to neska už imho neplatí, jen polovina národa si to myslí :))))

    takže VŠ je něco jako domácí úkol nebo maturitní vysvědčení - když není, vzbuzuje údiv, když je, nikoho nezajímá :)))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Dostala jsem teď zajímavou finanční nabídku a zvažuju jít na Vzdělávání dospělých. Nejsem úplně rozhodnutá, protože nechci studovat školu, o které si bude většina národa myslet, že je zaplacená a nehodnotná. Když jsem neměla prachy, říkala jsem si: Jé, ostatní se mají, můžou sem jít a bez přijímaček... Teď, když tu možnost mám, si najednou nejsem jistá. Jedinou výhodu spatřuju ve zkráceném studiu, uznali by mi zkoušky z vošky a měla bych Bc. za 2 roky místo 3. Raďte, vymlouvejte, doporučujte! Ne pošta, přímo sem, ať se něco dozví i ostatní potencionální zájemci.
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    SLOVA: mam ten samy dotaz i na studujici Vzdelavani dospelych. Prosim, najde-li se tady nekdo takovy, pisnete mi do posty. Dekuju!!!:o)))
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    SIAN: dekuju mockrat!
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    Ahoj vsem,
    premyslim o tom jit studovat dalkove na UJAK asi specku a tak bych se chtela zeptat, jestli nekdo nemate zkusenost s dalkovym studiem na tehle skole. Jak casto? Jak dlouho? Jaka je uroven skoly podle vas? Stoji to za to? apod. Mym problemem je, ze byt asi musela dojizdet, protoze neziju v CR, tak taky jestli mate nekdo osobni kladnou zkusenot, jestli se da normalne domluvit se zdejsimi vyucujicimi, jednim slovem jestli jsou aspon trochu ochotni a vstricni?
    Dik vsem, peknej den preju!
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    BICYKOLAR:
    MIKEYLA: jono. děkuju.
    přesně tohle jsem četla a trochu mě to vyděsilo.
    takže vlastně si asi budu hledat pronájem. (tou cestou se i ptám, jestli někdo někoho nehledá) :)
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    MAMBA_:Na studentskejch stránkách je jen tohle:-(
    Vážení studenti,
    v rámci exkluzivní spolupráce s hotelem
    Žerotínova 1220/31, Praha 3
    (50 m od budovy Umiverzity "A", přímo naproti budově "C"),
    bychom Vám rádi nabídli možnost ubytování za zvýhodněnou cenu
    1.200,- CZK za jednolůžkový,
    1.500,- CZK za dvoulůžkový a
    1.700,– CZK za třílůžkový pokoj a noc.
    (U třílůžkového pokoje, prosím, počítejte s jednou manželskou postelí a samostatným lůžkem).
    Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně a DPH.
    Přiznání cen se váže na předložení indexu.
    V případě Vašeho zájmu o rezervaci ubytování
    kontaktujte, prosím, hotel s uvedením požadavku na slevu:
    tel: 296 523 525
    rezervace@hotelaramis.cz
    fax: 296 523 524.
    www.hotelaramis.cz
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MAMBA_: to si vůbec nejsem jistá, ale myslím si, že spíš ne. Slyšela jsem vždy o max. soc. stipendií,ale o kolejích nic...
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    ahoj,
    mám takový dotaz, v říjnu se chystam na UJAK, ale nikde se nepíše o kolejich či o nějakém ubytování pro studenty.
    Zajišťuje vůbec něco? děkuju.
    HANQQA
    HANQQA --- ---
    prosim nemate nekdo vypracovany najaky vzorovy test z logiky u Pikalkove? Jsem ztracena v prekladu .) dik
    RCR
    RCR --- ---
    BICYKOLAR: to uff mi znelo nejak vyrizene, jen pocit
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    RCR: nevim kterou hlášku myslíš...bylo to v poho
    RCR
    RCR --- ---
    BICYKOLAR: Misto Tomka tam byl vcera dopoledne Petrasek, kterej mel byt puvodne s komisi 2x Vacinova, Veteska. Podle vseho byli taky v pohode, tva hlaska znela jako kdyby to bylo neco silene slozityho...
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    RCR: odpoledne, komise: PaedDr. Irena Dolejší, CSc.
    PaedDr. Anton Tomko, Ing. Pavel Zdvořák Vcelku hodní lidé :-)
    RCR
    RCR --- ---
    BICYKOLAR: dopo nebo odpo, co jsi mel za komisi?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    BICYKOLAR: gratulace největší:) a holá závist:)
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    Dnes jsem dal na Ujaku státnice ze vzdělávání dospělých...UFF!!!!!všem, co to čeká v jakýmkoliv oboru džim place a nebojte, dal jsem to i já :)
    RCR
    RCR --- ---
    MYS_USATA: jj :)
    Zatim jsem nepotkal jedinyho dalsiho blazna!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam